Autochladnička WAECO BordBar TF 14 chladí o 25 ° C pod teplotu okolí. Textilní vzhled a ramenní popruh a rovněž možnost připevnění pomocí bezpečnostního pásu oceníte na této autochladničce.
| Dodávka energie | 12 V DC |
| Celkový objem (l) | 14 |
| Celková hmotnost (kg) | 4.6 kg |
| Mobilita | Přenosné |
| Skladovací objem | 14 l |
| Chlazení oproti teplotě okolí (° C) | 25 |
| Mrazení | ne |
| Klimatická třída | N - okolní teplota od + 16°C do + 32°C |
| Technologie chlazení | Termoelektrická (Peltierův článek) |
| Použití | Automobil |
| Použití | Kemper / VAN |
| Použití | Offroad |
| Vlastnosti | 12V DC napájení (auto) |
Advanced features
| Vlastnosti | -
12V DC napájení (auto)
|