Nově přidané produkty
Žádné produkty
Doručení Doručení zdarma!
DPH 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč
Ceny jsou s DPH
| Soubory cookies nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. | |
Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Celkový objem (l) | 24 |
| Celková hmotnost (kg) | 2,3 |
| Skladovací objem | 24 l |
| Hmotnost | 2,3 kg |
| Farba | modrá / bílá |
| Počet zón | 1 |
| Rozměry Š x V x H | 265 x 415 x 395 mm |
| Šířka (mm) | 265 |
| Výška (mm) | 425 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 395 |
| Technologie chlazení | pasivní |
| Použití | Automobil |
| Použití | Piknik |
| Vlastnosti | 12V DC napájení (auto) |
| Vlastnosti | 1.5L PET láhev |
| Vlastnosti |
|
DOMETIC WAECO
MobilníChlazení Showroom
Nádražná 34/a
900 28 Ivánka pri Dunaji
Po-Pá: 8.00 - 12.00 | 13.00 - 17.00
Přidejte se k nám na Facebook ![]()
