Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Kompresorové autochladničky ARB FRIDGE FREEZER jsou ideální řešení pro stoupence offroady. Jsou to propracované zařízení vyrobené z kvalitních a stabilních materiálů určené do drsnějších podmínek. Větší z nabízených modelů ARB FRIDGE FREEZER 60 a ARB FRIDGE FREEZER 78 mají užitečný objem přizpůsoben na delší dobrodružství a hodí se převážně do středních a větších SUV. Díky extra účinné izolaci a špičkovým kompresorem Secop bez problémů chladí v rozsahu +10 až -18 ° C.

odolný pant Závěs se zarážkou z nerezové oceli umožňuje víko snadno sejmout a bezpečně zasunout zpět na své místo | přední západka Jednoduchá k použití, velká západka drží poklop v optimální poloze a zabraňuje únikům chladu | Ovládací panel Snadno přístupný, zapuštěný čelní ovládací panel s digitálním displejem teploty |

zapuštěné madla Práškovou barvou nastříkané ocelové madla zároveň slouží jako kotvící body | Gumové nožičky Zapuštěné do tělesa chladničky - pro zvýšenou přilnavost a stabilitu | odolné tělo Povrch stříkaný práškovou barvou, robustní z pozinkované oceli a navržen, aby vydržel v extrémních off-road podmínkách. |

poklop Integrované zapuštěné těsnění poklopu je dostatečně chráněno před poškozením | kabelové vedení Tyto drážky na přívodní napájecí kabely mohou zabránit jeho náhodnému vytažení |
| | |
vzdálený monitoring Teplotu v chladničce můžete mít neustále pod dohledem | Výsuv do kufru Konec s natahováním se do kufru nebo vykládání naložené chladničky. Výsuv umožní přístup ke chladničce ze tří stran | ochranný obal Chrání ledničku před škrábanci a odřeninami během transportu i užívání |
| Dodávka energie | 12/24 V DC; 100 - 240 V AC |
| Celkový objem (l) | 78 |
| Teplotní rozsah | +10°C až -18°C |
| ŠxVxH | 450 x 508 x 845 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 27.1 |
| Mobilita | Přenosné |
| Skladovací objem | 78 litrov |
| Hmotnost | 27.1 kg |
| Rozsah chlazení od (° C) | +10 |
| Rozsah chlazení do (° C) | -18 |
| Mrazení | ano |
| Farba | světle šedá / modrá |
| Materiál | Těleso pozinkovaný plech ošetřen práškovou barvou |
| Počet zón | 1 |
| Rozměry Š x V x H | 450 x 508 x 845 mm |
| Rozměry 2 (Š x V x H) | Hlavní prostor 355 x 401 x 477 mm |
| Šířka (mm) | 450 |
| Výška (mm) | 508 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 845 |
| Izolace | polyuretanová pěna |
| Klimatická třída | T - okolní teplota od + 18°C do + 43°C |
| Rozsah dodávky | Vyjímatelný drátěný koš |
| Spotřeba | 1.07 Ah / h pri 26-31°C okolitej teploty a to ako pri +3°C teploty v interiéri |
| Technologie | Hermeticky uzavřený kompresor s integrovanou řídící elektronikou |
| Technologie chlazení | Kompresorová |
| Výrobce | ARB |
| Použití | Karavan |
| Použití | Automobil |
| Použití | Kemper / VAN |
| Použití | loď |
| Použití | Kamion |
| Použití | Offroad |
| Vlastnosti | 2L PET láhev |
| Vlastnosti | 12V DC napájení (auto) |
| Vlastnosti | 230V napájení (bytová zásuvka) |
| Vlastnosti | SOLAR - vhodná na provoz |
| Vlastnosti | 24V DC napájení (kamion, loď) |
| Vlastnosti |
|