Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Maximální komfort obsluhy, ticho a nejvyšší účinnost. To jsou charakteristické znaky série 8, kterou se stanoví nové standardy v oblasti absorpčních chladniček. Inovativní tvarové a barevné prvky vytvářejí z hodnotných zařízení estetické díla. Zvenku vytvářejí velké dekorační plochy jedinečný nábytkový charakter. Velká matná stříbrná plocha velkoobjemového modelu přináší klid do vaší cestovní kuchyně. Uvnitř mají chladničky příjemný modrý odstín a jsou vybaveny energeticky úsporným LED osvětlením a mnoha dalšími detaily. Na výběr jsou dva systémy zapalování: manuální (RM 8xx1) a automatický (RM 8xx5). Dodává se v šířce 525 mm.
| Dodávka energie | 12 V DC; 230 V AC; LPG |
| Celkový objem (l) | 189 |
| Teplotní rozsah | Chladnička +7°C |
| ŠxVxH | 525 x 1245 x 626 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 44.5 |
| Vnitřní osvětlení | LED |
| Mobilita | Vestavěné |
| Skladovací objem | bez mrazáku 189 l |
| Objem 2. zóny - mrazničky (l) | 33 |
| Hmotnost | s mrazničkou 44.5 kg |
| Rozsah chlazení od (° C) | 7 |
| Mrazení | ano |
| Farba | Skříň a dveře stříbrno-šedá |
| Materiál | Skříň ocelový plech |
| Počet zón | 2 |
| Rozměry Š x V x H | 525 x 1245 x 626 mm |
| Šířka (mm) | 525 |
| Výška (mm) | 1245 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 626 |
| Izolace | PUR pěna nadýmáním pentanem |
| Klimatická třída | SN - okolní teplota od + 10°C do + 32°C |
| Zkušební značka | Certifikovány podle evropské směrnice pro spotřebiče plynných paliv 90/396 / EHS |
| Příkon | 230 V 190 W |
| Příkon (Watt) | 190 |
| Spotřeba | 230/12 V 3.0 - 3.2 kWh/24 h |
| Systém zapalování | AES (Automatická volba energie) |
| Technologie | Absorpce |
| Technologie chlazení | Absorpční |
| Třída mrazicího boxu | -12 |
| Výrobce | DOMETIC |
| Použití | Karavan |
| Vlastnosti | 0 dB - bezhlučný provoz |
| Vlastnosti | 230V napájení (bytová zásuvka) |
| Vlastnosti | PLYN - provoz na bomby |
| Vlastnosti | 12V DC napájení (auto) |
| Vlastnosti | 2L PET láhev |
| Vnitřní osvětlení |
|
| Vlastnosti |
|