Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Zobrazit větší Máte problémy s omezeným síťovým napájením v kempu nebo na parkovišti? Přístroj WAECO CombiPower vás těchto problémů zbaví a místo nich vám nabízí nezávislost v napájení elektrickým proudem. Inteligentní kombinace střídače a automatické nabíječky kontroluje vstupní síť a reaguje na příslušnou situaci. Podporuje tak omezené výkonové kapacity externích zdrojů energie proudem z baterie (PSV). Pokud externí zdroj úplně vypadne, automaticky se zapne střídač (UPS funkce) a napájí připojený spotřebič čistým sinusovým napětím. 6-stupňový šetrný proces nabíjení a přizpůsobené rozdělení výkonu u nabíječky baterií: Její nabíjecí výkon závisí na nastaveném omezovače proudu a od aktuální 230 V spotřeby.
| ŠxVxH | 490 x 145 x 285 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 14 |
| Hmotnost | 14 kg |
| Chlazení | Ventilátor s proměnlivými otáčkami |
| Dálkové ovládání | Displej 2 řádky |
| Krytí | IP 21 |
| Rozsah vstupního napětí | 207-253 V AC |
| Rozměry Š x V x H | 490 x 145 x 285 mm |
| Šířka (mm) | 490 |
| Výška (mm) | 145 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 285 |
| Délka kabelu | 7.5 m |
| Zkušební značka | CE |
| Vstupní napětí | 12 V DC (10 - 16 V) |
| Koncové nabíjecí napětí | 14.4 až 14.7 V DC |
| Udržovací nabíjecí napětí | 13.6 V DC |
| Druhý nabíjecí vstup | 5 00 00 |
| Nastavitelný nabíjecí proud | 30-100 |
| Charakteristika nabíjení | IU0U 6-krokem |
| Frekvenční rozsah | 47-63 Hz |
| Výstupní frekvence | 50/60 Hz |
| Špičkový výkon (Watt) | 3000 |
| Trvalý výkon (Watt) | 2000 |
| Přenos výkonu | 230 V/50 |
| Systém 1 | Power Support Funkce (PSV) - podporuje omezený síťový háček-up pomocí měniče. Pokud by - např při spuštění klimatizačního zařízení - je třeba více energie |
| Systém 2 | UPS funkce - Záložní zdroj napájení - Pokud externí zdroj energie selže |
| Technologie | Sdílení Power - Nabíjecí proud regulace umožňující nastavenou omezovač proudu a efektivní spotřebu elektrické energie 230V. |
| Výrobce | WAECO |
| Použití | Karavan |
| Použití | Offroad |
| Použití | Automobil |
| Použití | Kemper / VAN |
| Vlastnosti | 12V DC napájení (auto) |
| Vlastnosti | SINUS |
| Vlastnosti |
|