Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Tento cenově nenáročný síťový adaptér lze použít k připojení termoelektrických chladicích přístrojů na 12 V do elektrické sítě na 230 V. Je ideální tehdy, pokud chladící box nemá zástrčku na střídavý proud, ale chcete jej používat doma, v hotelu, v kempu nebo na chatě.
Chcete v hotelovém pokoji, na chatě nebo v kempu používat termoelektrický chladící box na 12 V? Jednoduše jej připojte k elektrické zásuvce. Stačí k němu připojit síťový adaptér Dometic EPS 817.
Pozn.: Adaptér NENÍ dostatečný pro kompresorové autochladničky 12/24V. V tomto případě použijte např.: DOMETIC CoolPower EPS 100.
| Vstupní frekvence | 50/60 Hz |
| Energetická účinnost | ≤ 87 % |
| Vstupní napětí (AC) | 230 V |
| Stupeň krytí (IP) | IP20 |
| Prevádzková teplota (min - max) | 0 °C - 40 °C |
| ŠxVxH | 115 x 64 x 170 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 0,6 |
| Hmotnost | 0,6 kg |
| Rozměry Š x V x H | 115 x 64 x 170 mm |
| Šířka (mm) | 115 |
| Výška (mm) | 64 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 170 |
| Zkušební značka | GS |
| Vstupní napětí | 230 V AC/50 Hz |
| Výstupní napětí | 12 V |
| Výstupní proud | 6 A |
| Trvalý výkon (Watt) | při 25 °C: 78,00 W |
| Výrobce | DOMETIC |
| Vlastnosti | 230V napájení (bytová zásuvka) |
| Vlastnosti |
|