Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Vysoká okolní teplota, drsný terén, vlny, mořská voda, prach a bláto? S tímto si nerozbitné ledové boxy WAECO snadno poradí. Jsou vybaveny velmi účinnou izolací a ať kostky ledu nebo ledové zásobníky zajišťují, aby nápoje, potraviny, ryby, návnady a zvěřina zůstaly čerstvé. V závislosti na použití a povětrnostních podmínek udrží chlad po dobu několika dní! A ještě jedno číslo, které mluví samo za sebe: 5 let záruka. Konec konců, tyto pasivní chladící boxy bezsvárový konstrukce az plastů odolných vůči UV záření jsou určeny pro nejnáročnější.
Lednice Dometic Cool-Ice, jako například Dometic Cool-Ice WCI 55, jsou ideální v případech, kdy nemáte k dispozici elektrickou energii. Led udrží po celé dní - v závislosti na modelu a podmínek až deset dní. Tyto robustní lednice jsou ideální při soustavném vystavení počasí, zvláště na lodích. Hrubá, pěnová izolace používaná v chladničkách a labyrintová konstrukce těsnění přispívají k delšímu udržení ledu. Rotačně formovaná konstrukce znamená, že nemá žádné spoje, kde by mohlo vnikat teplo nebo unikat chlad. Lednice ze série Cool-Ice jsou také velmi silné, odolné a snadno se čistí. Velký model lednice se silnými ergonomickými polyethylenovými rukojeťmi, které slouží i jako vázací body pro zajištění ledničky.
| Celkový objem (l) | 55 |
| ŠxVxH | 565 x 420 x 485 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 9.3 |
| Skladovací objem | 55 l |
| Hmotnost | 9.3 kg |
| Materiál | těleso polyetylén |
| Počet zón | 1 |
| Rozměry Š x V x H | 565 x 420 x 485 mm |
| Šířka (mm) | 565 |
| Výška (mm) | 420 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 485 |
| Izolace | Vysoce účinná polyuretanová pěnová izolace |
| Technologie chlazení | pasivní |
| Výrobce | WAECO |