Ostré zatáčky či nepředvídané brzdné manévry? Fixační sada a výsuvný systém udržuje autochladničku v každé situaci bezpečně na svém místě. Praktické, rychlé zajištění a stejně i odjištění chladícího boxu. Pro kompresorové autochladničky ARB 60, ARB 78.
| ŠxVxH | 530 x 83 x 865 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 15.9 |
| Hmotnost | 15.9 kg |
| Farba | černá |
| Materiál | ocel |
| Poznámka | nosnost 120kg |
| Rozměry Š x V x H | 530 x 83 x 865 mm |
| Rozměry 2 (Š x V x H) | Výsuv pro chladničku 450 x 825 mm |
| Šířka (mm) | 530 |
| Výška (mm) | 83 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 865 |
| Výrobce | ARB |