Tato série autochladničiek Mobicool svou cenou určitě přesvědčí nejednoho fanouška pikniků v přírodě investovat do termoelektrické přenosné chladničky. Objem 25-29 litrů, prostor na stání pro 2 litrové lahve a chlazení obsahu o 18 ° C pod teplotu okolí jsou přesvědčivé argumenty. Autochladničky Mobicool jsou výhodnou ekonomickou alternativou mobilního chlazení nápojů a potravin.
| Dodávka energie | 12 V DC |
| Celkový objem (l) | 25 |
| Mobilita | Přenosné |
| Skladovací objem | 25 l |
| Chlazení oproti teplotě okolí (° C) | 18 |
| Mrazení | ne |
| Farba | modrá |
| Materiál | PP |
| Počet zón | 1 |
| Izolace | polyuretanová pěna |
| Klimatická třída | N - okolní teplota od + 16°C do + 32°C |
| Příkon | 36 W |
| Příkon (Watt) | 36 |
| Technologie | Termoelektrická (Peltierův článek) |
| Technologie chlazení | Termoelektrická (Peltierův článek) |
| Výrobce | MOBICOOL |
| Použití | Piknik |
| Použití | Kemper / VAN |
| Použití | Automobil |
| Vlastnosti | 2L PET láhev |
| Vlastnosti | 12V DC napájení (auto) |
Advanced features
| Vlastnosti | -
12V DC napájení (auto) -
2L PET láhev
|