Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
| Soubory cookies nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. | |
Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chladící vložka pro pasivní chladící boxy a chladící tašky. Dá se použít i při termoelektrických autochladnička pro rychlejší chladící účinek. Balení obsahuje 2 ks. Uvedená cena je za balení.
| ŠxVxH | 175 x 95 x 36 mm (1 ks) |
| Celková hmotnost (kg) | 0.8 |
| Hmotnost | 2 x 400 g |
| Farba | modrá |
| Materiál | vysoceodolný plast |
| Rozměry Š x V x H | 175 x 95 x 36 mm (1 ks) |
| Šířka (mm) | 175 |
| Výška (mm) | 95 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 36 |
| Rozsah dodávky | 2 ks v ceně |
| Výrobce | MOBICOOL |
DOMETIC WAECO
MobilníChlazení Showroom
Nádražná 34/a
900 28 Ivánka pri Dunaji
Po-Pá: 8.00 - 12.00 | 13.00 - 17.00
Přidejte se k nám na Facebook ![]()
