Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Přenosná absorpční chladnička Dometic ACX 35 v atraktivním moderním designu umožňuje použít správný druh energie v závislosti na okolních podmínkách. Ve vozidle běží na 12 voltů, doma nebo v kempu na 230 a ve volné přírodě jen přepnete na režimu plynu. Absolutní nezávislost slibuje nová "plynová" autochladnička Dometic ACX 40 G, kterou je možné připojit i na propan-butanové kartuše (cca 250 g). Ideální pro kempování, rybaření a jiné spontánní akce, protože si zdroj energie jednoduše vezmete s sebou. S objemem 31 nebo 40 litrů a výškou pro 2-litrové láhve nabízejí tyto chladící boxy cenově výhodné řešení pro kemping či jiné výlety karavanem. Autochladnička na plyn Dometic RC 1200 a RC 1205 dokáže ochladit až o 25 ° C a kompaktní autochladnička Dometic ACX 35 dokonce až o 30 ° C pod teplotu okolí. A pokud to máte rádi s ledem, výrobník ledu je v dodávce zahrnut.
30 nebo 50 milibarovú (mbar) verzi? Chladící účinek i spotřeba jsou stejné, jde jen o vstupní tlak plynu do chladničky. Tento vstupní tlak vám hlídá plynový regulátor, bez kterého nemůžete plynovou ledničku, vařič nebo gril připojit k propan-butanové láhvi. Ta se totiž působením okolní teploty nebo slunce ohřívá nebo chladne, čímž se mění tlak plynu v ní. Použitím regulátoru tento tlak regulujete na požadovanou hodnotu, při našem sortimentu tedy 30 nebo 50 mbar. Pokud již vlastníte takový regulátor nebo máte na rozvodech propan-butanu už regulovaný tlak, je třeba objednat spotřebič na tento tlak. Pokud zvažujete novou instalaci, můžete použít jednu, či druhou verzi. Na Slovensku je standard 30 mbar, ale vzhledem k nižší cenu některých 50 mbar modelů chladniček, kterých se vyrábí větší množství, jsou 50 mbar verze stále oblíbenější. V příslušenství nabízíme připojovací sady pro použití s 30 mbar i 50 mbar spotřebiči as možností připojení na 2kg propan-butanové láhve (s použitím odtlačnou ventilu) nebo na 5kg a 10kg láhve (bomby) se závitovým připojením.
Dometic ACX 35 je náhrada za oblíbenou Dometic RC 1600 GP
| Dodávka energie | 12V DC; 230V AC; PLYN (propan/butan) |
| Celkový objem (l) | 31 |
| Teplotní rozsah | Max. 30°C pod okolní teplotu |
| ŠxVxH | 500 x 440 x 443 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 15 |
| Mobilita | Přenosné |
| Skladovací objem | 31 l |
| Hmotnost | 15 kg |
| Chlazení oproti teplotě okolí (° C) | 30 |
| Mrazení | ano |
| Farba | stříbrná / šedá |
| Materiál | hliník |
| Počet zón | 1 |
| Rozměry Š x V x H | 500 x 440 x 443 mm |
| Šířka (mm) | 500 |
| Výška (mm) | 440 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 443 |
| Izolace | polyuretanová pěna |
| Klimatická třída | N - okolní teplota od + 16°C do + 32°C |
| Zkušební značka | Certifikovány podle evropské směrnice pro spotřebiče plynných paliv 90/396 / EHS |
| Příkon | 12 V 150 Ah/24 h |
| Příkon (Watt) | 85 |
| Technologie | Absorpce |
| Technologie chlazení | Absorpční |
| Tlak plynu | 50 mbar |
| Vstupní tlak plynu (mBar) | 50 |
| Výrobce | DOMETIC |
| Použití | Piknik |
| Použití | Chalupa |
| Použití | Automobil |
| Použití | Terasa / Předstan |
| Vlastnosti | 2L PET láhev |
| Vlastnosti | Bezpečný provoz |
| Vlastnosti | 0 dB - bezhlučný provoz |
| Vlastnosti | 230V napájení (bytová zásuvka) |
| Vlastnosti | PLYN - provoz na bomby |
| Vlastnosti | 12V DC napájení (auto) |
| Vlastnosti |
|