Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
| Soubory cookies nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. | |
Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Provoz na plyn • Potěšení z grilování bez kouře, popela a odletujících jisker • Vaření a grilování zároveň • Kufříková verze, snadno se přenáší • Hořáky a ploténky z nerezové oceli
"Opravdový fanoušci grilování se již více než 30 let přiklánějí ke grilům Dometic. Jsou rychle a snadno postavitelné a jejich provoz je na plyn, což je předurčuje k okamžitému použití v každé situaci a na každém místě. Nevytváří kouř, popel a ani létající jiskry, takže najde také využití v kempech a na jiných místech, kde je zakládání klasického ohně zakázáno.
Plynový mobilní Dometic Grill Classic 2 je ve verzi s dvěma hořáky.
Nyní v akční sadě DOMETIC GRILL CLASSIC 2 s motorkem 1,5V zdarma !!!
| ŠxVxH | 620 x 128 x 288 mm (složený) |
| Celková hmotnost (kg) | +10 |
| Mobilita | Skládací |
| Mobilita | Přenosné |
| Hmotnost | 10 kg |
| Farba | Antracit. |
| Materiál | hliníková slitina |
| Rozměry Š x V x H | 620 x 128 x 288 mm (složený) |
| Šířka (mm) | 620 |
| Výška (mm) | 128 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 288 |
| Spotřeba | 320 g/h (propan-butan) |
| Špičkový výkon (Watt) | 4300 |
| Technologie | plynový gril |
| Výrobce | DOMETIC |
| Použití | loď |
| Použití | Piknik |
| Použití | Kemper / VAN |
| Použití | Terasa / Předstan |
| Použití | Karavan |
| Použití | Offroad |
| Použití | Chalupa |
| Vlastnosti | PLYN - provoz na bomby |
| Vlastnosti |
|
DOMETIC WAECO
MobilníChlazení Showroom
Nádražná 34/a
900 28 Ivánka pri Dunaji
Po-Pá: 8.00 - 12.00 | 13.00 - 17.00
Přidejte se k nám na Facebook ![]()
