Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
První přenosná absorpční chladnička v hliníkovém provedení! Dometic CombiCool RC 2200 EGP vypadá neuvěřitelně dobře, a je prostě na všechno - na grilování na terase, pod markýzou nebo daleko od civilizace. Díky optimalizované absorpční technologii dosahuje vynikající výkon chlazení až o 30 ° C pod okolní teplotu a pracuje docela potichu. CombiCool RC 2200 EGP nabízí 41 litrů a perfektní design interiéru, který umožňuje chlazení až osm 2-litrových lahví. Boční zapuštěné úchytky slouží na pohodlnou přepravu zařízení
Tento model byl v roce 2016 nahrazen sérií CombiCool ACX.
| Dodávka energie | 12V DC; 230V AC; PLYN (propan/butan) |
| Celkový objem (l) | 40 |
| Teplotní rozsah | Max. 33°C pod okolní teplotu |
| ŠxVxH | 500 x 444 x 508 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 14 |
| Mobilita | Přenosné |
| Skladovací objem | 40 l |
| Hmotnost | 14 kg |
| Chlazení oproti teplotě okolí (° C) | 33 |
| Mrazení | ano |
| Farba | Hliníkový povrch / černá |
| Materiál | hliník |
| Počet zón | 1 |
| Rozměry Š x V x H | 500 x 444 x 508 mm |
| Šířka (mm) | 500 |
| Výška (mm) | 444 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 508 |
| Izolace | polyuretanová pěna |
| Klimatická třída | N - okolní teplota od + 16°C do + 32°C |
| Zkušební značka | Certifikovány podle evropské směrnice pro spotřebiče plynných paliv 90/396 / EHS |
| Příkon | 12 V 85 W |
| Příkon (Watt) | 85 |
| Technologie | Absorpce |
| Technologie chlazení | Absorpční |
| Tlak plynu | 50 |
| Vstupní tlak plynu (mBar) | 50 |
| Výrobce | DOMETIC |
| Použití | Piknik |
| Použití | Chalupa |
| Použití | Automobil |
| Použití | Terasa / Předstan |
| Vlastnosti | 2L PET láhev |
| Vlastnosti | Bezpečný provoz |
| Vlastnosti | 0 dB - bezhlučný provoz |
| Vlastnosti | 230V napájení (bytová zásuvka) |
| Vlastnosti | PLYN - provoz na bomby |
| Vlastnosti | 12V DC napájení (auto) |
| Vlastnosti |
|