Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Přenosné absorpční chladničky Dometic RC 1200 EGP CombiCool, RC 1205 GC a RC 1600 EGP umožňují použít správný druh energie v závislosti na okolních podmínkách. Ve vozidle běží na 12 voltů, doma nebo v kempu na 230 a ve volné přírodě jen přepnete na režimu plynu. Absolutní nezávislost slibuje nový box RC 1205 GC, který je možné připojit i na propan-butanové kartuše (cca 250 g). Ideální pro kempování a jiné spontánní akce, protože si zdroj energie jednoduše vezmete s sebou. S objemem 31 nebo 40 litrů a výškou pro 2-litrové láhve nabízejí tyto chladící boxy cenově výhodné řešení pro kemping či jiné výlety karavanem. RC 1200 a RC 1205 dokáže ochladit až o 25 ° C a kompaktní RC 1600 dokonce až o 30 ° C pod teplotu okolí. A pokud to máte rádi s ledem, výrobník ledu je v dodávce zahrnut.
Tento model byl v roce 2016 nahrazen sérií CombiCool ACX.
| Dodávka energie | 230 V AC; 12 V DC; LPG |
| Celkový objem (l) | 31 |
| Teplotní rozsah | Max. 30°C pod okolní teplotu |
| ŠxVxH | 500 x 440 x 443 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 16 |
| Mobilita | Přenosné |
| Skladovací objem | 31 l |
| Hmotnost | 16 kg |
| Chlazení oproti teplotě okolí (° C) | 30 |
| Mrazení | ano |
| Farba | stříbrná / šedá |
| Materiál | Ocelový plech s povlakem |
| Počet zón | 1 |
| Rozměry Š x V x H | 500 x 440 x 443 mm |
| Šířka (mm) | 500 |
| Výška (mm) | 440 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 443 |
| Izolace | polyuretanová pěna |
| Klimatická třída | N - okolní teplota od + 16°C do + 32°C |
| Zkušební značka | Certifikovány podle evropské směrnice pro spotřebiče plynných paliv 90/396 / EHS |
| Příkon | 12 V 75 W |
| Příkon (Watt) | 75 |
| Technologie | Absorpce |
| Technologie chlazení | Absorpční |
| Výrobce | DOMETIC |
| Použití | Automobil |
| Použití | Terasa / Předstan |
| Použití | Piknik |
| Použití | Chalupa |
| Vlastnosti | 230V napájení (bytová zásuvka) |
| Vlastnosti | PLYN - provoz na bomby |
| Vlastnosti | 12V DC napájení (auto) |
| Vlastnosti | 2L PET láhev |
| Vlastnosti | 0 dB - bezhlučný provoz |
| Vlastnosti |
|