Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Termoelektrická autochladnička Mobicool T08 DC zásobuje řidiče a spolujezdce chladným občerstvením a nápoji, ale v případě potřeby udržuje hamburgery či hranolky v teple. Upevňuje se pomocí bezpečnostního pásu na sedadle spolujezdce nebo na zadním sedadle.
| Dodávka energie | 12V DC |
| Celkový objem (l) | 8 |
| Teplotní rozsah | V režimu chlazení až 20°C pod okolní teplotu |
| ŠxVxH | 440 x 300 x 200 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 3.1 |
| Mobilita | Přenosné |
| Skladovací objem | 8 l |
| Hmotnost | 3.1 kg |
| Chlazení oproti teplotě okolí (° C) | 20 |
| Mrazení | ne |
| Farba | antracit / šedá |
| Materiál | PP |
| Počet zón | 1 |
| Rozměry Š x V x H | 440 x 300 x 200 mm |
| Šířka (mm) | 440 |
| Výška (mm) | 300 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 200 |
| Izolace | ISOFOAM |
| Klimatická třída | N - okolní teplota od + 16°C do + 32°C |
| Zkušební značka | TÜV / GS |
| Příkon | 32 W |
| Příkon (Watt) | 32 |
| Technologie | Termoelektrická (Peltierův článek) |
| Technologie chlazení | Termoelektrická (Peltierův článek) |
| Výrobce | WAECO |
| Použití | Automobil |
| Použití | Kemper / VAN |
| Použití | Offroad |
| Vlastnosti | Režim ohřívání obsahu |
| Vlastnosti | 12V DC napájení (auto) |
| Vlastnosti | 0.5L PET láhev |
| Vlastnosti |
|