Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Praktická termoelektrická autochladnička Mobicool W 38 AC / DC s transportními kolečky a bočními madly. I při plném naložení ji víte snadno přemístit a nakládat do auta. Duální systém napájení 12 / 230V umožňuje její využití i v autě i například na hotelu. Mezi její další předností patří možnost schovat kabely do víka, dělící přepážka a vnitřní prestory pro 1,5-litrové láhve.
| Dodávka energie | 12 V DC; 230 V AC |
| Celkový objem (l) | 37 |
| Teplotní rozsah | Chlazení max. 17°C pod okolní teplotu |
| ŠxVxH | 565 x 390 x 295 |
| Celková hmotnost (kg) | 5.4 |
| Mobilita | Přenosné |
| Mobilita | Mobilní |
| Skladovací objem | 37 l |
| Hmotnost | 5.4 kg |
| Chlazení oproti teplotě okolí (° C) | 17 |
| Mrazení | ne |
| Farba | modrá |
| Materiál | PP |
| Počet zón | 1 |
| Rozměry Š x V x H | 565 x 390 x 295 |
| Šířka (mm) | 565 |
| Výška (mm) | 390 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 295 |
| Izolace | polyuretanová pěna |
| Energetická třída (norma do 2020) | A++ |
| Klimatická třída | N - okolní teplota od + 16°C do + 32°C |
| Zkušební značka | TÜV / GS |
| Příkon | 47 W |
| Příkon (Watt) | 47 |
| Technologie | Termoelektrická (Peltierův článek) |
| Technologie chlazení | Termoelektrická (Peltierův článek) |
| Výrobce | MOBICOOL |
| Použití | Piknik |
| Použití | Kemper / VAN |
| Použití | Automobil |
| Vlastnosti | 230V napájení (bytová zásuvka) |
| Vlastnosti | 12V DC napájení (auto) |
| Vlastnosti | 2L PET láhev |
| Vlastnosti |
|