Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Praktická termoelektrická autochladnička Mobicool W40 AC / DC s transportními kolečky a bočními madly. I při plném naložení ji víte snadno přemístit a nakládat do auta. Duální systém napájení 12 / 230V umožňuje její využití i v autě i například na hotelu. Mezi její další předností patří možnost schovat kabely do víka, 2 dělící přepážky a vnitřní prestory pro 2-litrové láhve.
| Dodávka energie | 12 V DC; 230 V AC |
| Celkový objem (l) | 39 |
| Teplotní rozsah | Max. 18°C pod okolní teplotu |
| ŠxVxH | 560 x 420 x 380 |
| Celková hmotnost (kg) | 8.4 |
| Mobilita | Mobilní |
| Mobilita | Přenosné |
| Skladovací objem | 39 l |
| Hmotnost | 8.4 kg |
| Chlazení oproti teplotě okolí (° C) | 18 |
| Mrazení | ne |
| Farba | modrá |
| Materiál | PP |
| Počet zón | 1 |
| Rozměry Š x V x H | 560 x 420 x 380 |
| Šířka (mm) | 560 |
| Výška (mm) | 420 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 380 |
| Izolace | polyuretanová pěna |
| Klimatická třída | N - okolní teplota od + 16°C do + 32°C |
| Příkon | 48 W |
| Příkon (Watt) | 48 |
| Technologie | Termoelektrická (Peltierův článek) |
| Technologie chlazení | Termoelektrická (Peltierův článek) |
| Výrobce | MOBICOOL |
| Použití | Piknik |
| Použití | Kemper / VAN |
| Použití | Automobil |
| Vlastnosti | 12V DC napájení (auto) |
| Vlastnosti | 2L PET láhev |
| Vlastnosti | 230V napájení (bytová zásuvka) |
| Vlastnosti |
|