Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Hledáte přenosnou chladničku do kempu či na terasu? Autochladnička MobilCom B40 AC / DC Hybrid je v tom případě správná volba. Je vybavena kompresorem pro stacionární použití na 230 voltů. Má využitelný objem 38 litrů a termostatické ovládání teploty v rozmezí +10 až -15 ° C. Autochladnička MobilCom B40 AC / DC Hybrid je navíc vybavena termoelektrickým chlazením na 12 voltů, které zajistí vaše potraviny a nápoje chladné během převozu, kdy se tento druh kompresoru používat nesmí. V tomto režimu chladnička dosáhne teploty 20 ° C pod teplotu okolí. Pro snadnou manipulaci je na stranách vybavena zapuštěnými úchytkami.
| Dodávka energie | 12 V DC (termoelektrika) 230 V AC (kompresor) |
| Celkový objem (l) | 38 |
| Teplotní rozsah | DC až do 20°C pod okolní teplotou AC +10°C až -15°C |
| ŠxVxH | 520 x 450 x 510 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 21 |
| Mobilita | Přenosné |
| Skladovací objem | 38 l |
| Hmotnost | 21 kg |
| Chlazení oproti teplotě okolí (° C) | 20 |
| Rozsah chlazení od (° C) | +10 |
| Mrazení | ano |
| Rozsah chlazení do (° C) | -15 |
| Farba | stříbrná / černá |
| Materiál | Těleso povrchově upravený ocelový plech |
| Počet zón | 1 |
| Rozměry Š x V x H | 520 x 450 x 510 mm |
| Šířka (mm) | 520 |
| Výška (mm) | 450 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 510 |
| Izolace | polyuretanová pěna |
| Energetická třída (norma do 2020) | A + |
| Klimatická třída | N - okolní teplota od + 16°C do + 32°C |
| Zkušební značka | TÜV / GS |
| Příkon | DC 47 W AC 75 W |
| Příkon (Watt) | 47 |
| Spotřeba | 3.9 Ah / h při 20°C okolní teploty |
| Technologie | Termoelektrická + 230 V kompresor |
| Technologie chlazení | Kompresorová |
| Technologie chlazení | Hybridní |
| Technologie chlazení | Termoelektrická (Peltierův článek) |
| Výrobce | MOBICOOL |
| Použití | Automobil |
| Použití | Terasa / Předstan |
| Použití | Piknik |
| Použití | Kemper / VAN |
| Vlastnosti | 12V DC napájení (auto) |
| Vlastnosti | 2L PET láhev |
| Vlastnosti | 230V napájení (bytová zásuvka) |
| Vlastnosti |
|