Síťový adaptér pro připojení 12 V termoelektrických chladicích přístrojů na 230 V síť. Ideální pro použití doma, v hotelu, v kempu, na chatě apod.
| ŠxVxH | 115 x 65 x 170 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 0.6 |
| Hmotnost | 0.6 kg |
| Rozměry Š x V x H | 115 x 65 x 170 mm |
| Šířka (mm) | 115 |
| Výška (mm) | 65 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 170 |
| Zkušební značka | GS |
| Vstupní napětí | 230 V AC/50 Hz |
| Výstupní proud | 5A |
| Trvalý výkon (Watt) | 60 |
| Výrobce | MOBICOOL |
| Použití | Chalupa |
| Vlastnosti | 230V napájení (bytová zásuvka) |
Advanced features
| Vlastnosti | -
230V napájení (bytová zásuvka)
|