Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Autochladnička Mobicool G35 je ideální do auta i hotelového pokoje díky dvojitému systému napájení - 12 V DC / 230 V AC. Integrovaná ochrana baterie, snadný přístup do přihrádky na láhve s otvorem 10,8 cm, chlazení a ohřívání (až do 65 ° C), pojme 2-litrové stojící láhve, odnímatelná předělovací mřížka, dvě robustní kola a multi-funkční vytahovací madlo pro pohodlnou přepravu, vyklápěcí boční rukojeti.
Momentálně dostupná v šedém provedení.
| Dodávka energie | 12 V DC; 230 V AC |
| Celkový objem (l) | 34 |
| Mobilita | Přenosné |
| Mobilita | Mobilní |
| Skladovací objem | 34 l |
| Chlazení oproti teplotě okolí (° C) | 18 |
| Mrazení | ne |
| Farba | šedá / antracit |
| Materiál | PP |
| Počet zón | 1 |
| Izolace | polyuretanová pěna |
| Klimatická třída | N - okolní teplota od + 16°C do + 32°C |
| Příkon | 42 W |
| Příkon (Watt) | 42 |
| Technologie | Termoelektrická (Peltierův článek) |
| Technologie chlazení | Termoelektrická (Peltierův článek) |
| Výrobce | MOBICOOL |
| Použití | Piknik |
| Použití | Kemper / VAN |
| Použití | Automobil |
| Vlastnosti | 230V napájení (bytová zásuvka) |
| Vlastnosti | 2L PET láhev |
| Vlastnosti | 12V DC napájení (auto) |
| Vlastnosti | Režim ohřívání obsahu |
| Vlastnosti |
|