Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Kompaktní vnější rozměry dělají z této absorpční chladničky ideální volbu pro dodávková obytná vozidla. Dá se namontovat do horní části úzkého nábytku přičemž ponechá dost místa na velký šatník v dolní části.
Kompaktní rozměry dělají z nové absorpční chladničky RMV 5305 ideální volbu pro obytné dodávky. Dá se namontovat do horní části úzkého nábytku přičemž ponechá dost místa na velký šatník v dolní části. Vnitřek elegantního přírůstku z řady 5 nabízí prostorný objem pro chlazené a zmrazené potraviny. Konstrukce modelu RMV 5305 zahrnuje mnoho výhod řady 8: vyjímatelnou mrazničku, automatický volič energie, uživatelsky přívětivý dotykový ovládací panel. Naši návrháři v zájmu zvýšeného pohodlí implementovali na dveře i bezpečný a robustní přítlakový zámek a dokonale tichý upevňovací člen pro police.
VYJÍMATELNÁ MRAZÍCÍ SLOŽKA Mrazící složku lze pohodlně vyjmout, čímž se zvětší úložný prostor chladničky |
ZCELA BEZ HLUKU Optimalizované upevnění v policích – k zajištění lahví |
BEZPEČNÁ A SPOLEHLIVÁ Dveře s bezpečným a robustním zámkem |
| Dodávka energie | 12V DC; 230V AC; PLYN (propan/butan) |
| Celkový objem (l) | 73 |
| Teplotní rozsah | Chladnička +7°C |
| ŠxVxH | 486 x 821 x 478,5 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 24,5 |
| Vnitřní osvětlení | LED |
| Mobilita | Vestavěné |
| Skladovací objem | 73 l |
| Hmotnost | 24,5 kg |
| Rozsah chlazení od (° C) | 7 |
| Mrazení | ano |
| Farba | Skříň a dveře šedá |
| Materiál | Skříň ocelový plech |
| Počet zón | 2 |
| Rozměry Š x V x H | 486 x 821 x 478,5 mm |
| Šířka (mm) | 486 |
| Výška (mm) | 821 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 478,5 |
| Izolace | polyuretanová pěna |
| Klimatická třída | SN - okolní teplota od + 10°C do + 32°C |
| Zkušební značka | Certifikovány podle evropské směrnice pro spotřebiče plynných paliv 90/396 / EHS |
| Příkon | 230/12 V: 135/130 W |
| Příkon (Watt) | 135 |
| Spotřeba | 230 volts/12 V. 3.12 kWh/24 h, LPG max. 270.00 g/24h |
| Systém zapalování | Bateriové |
| Technologie | Absorpce |
| Technologie chlazení | Absorpční |
| Třída mrazicího boxu | -12 |
| Výrobce | DOMETIC |
| Použití | Karavan |
| Vlastnosti | 230V napájení (bytová zásuvka) |
| Vlastnosti | PLYN - provoz na bomby |
| Vlastnosti | 12V DC napájení (auto) |
| Vlastnosti | 2L PET láhev |
| Vlastnosti | 0 dB - bezhlučný provoz |
| Vnitřní osvětlení |
|
| Vlastnosti |
|