Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Řada 5 této oblíbené klasické chladničky Dometic má vylepšený moderní styl a technická vylepšení. Tato chladnička s objemem 70 litrů s mrazničkou s objemem 5 litrů je dokonale přizpůsobena pro život na cestách.
Tři možnosti připojení – střídavý proud, stejnosměrný proud a plyn – jsou zárukou volnosti na cestách. V nejnovější verzi nyní model Dometic RM 5330 nabízí ještě více. Regulace teploty šetří energii, zatímco vybavení vnitřním osvětlením LED a místem ve dveřích pro velké láhve je velmi praktické. Tato dokonale kompaktní chladnička na cesty má pozoruhodně prostorný vnitřek s objemem 70 litrů, přizpůsobivou soustavu poliček a tichý provoz.
![]() | TEPLOTA POD NULOU Mraznička s objemem 5 l je velmi užitečná na dlouhých cestách. |
| Dodávka energie | 12V DC; 230V AC; PLYN (propan/butan) |
| Celkový objem (l) | 70 |
| Teplotní rozsah | Chladnička +7°C |
| ŠxVxH | 486 x 821 x 474 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 22 |
| Vnitřní osvětlení | LED |
| Mobilita | Vestavěné |
| Skladovací objem | s mrazničkou 70 l vč. mrazničky 5 l |
| Objem 2. zóny - mrazničky (l) | 5 |
| Hmotnost | 22 kg |
| Rozsah chlazení od (° C) | 7 |
| Mrazení | ano |
| Farba | Skříň a dveře šedá |
| Materiál | Skříň ocelový plech |
| Počet zón | 2 |
| Rozměry Š x V x H | 486 x 821 x 474 mm |
| Šířka (mm) | 486 |
| Výška (mm) | 821 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 474 |
| Izolace | polyuretanová pěna |
| Klimatická třída | SN - okolní teplota od + 10°C do + 32°C |
| Zkušební značka | Certifikovány podle evropské směrnice pro spotřebiče plynných paliv 90/396 / EHS |
| Příkon | 230/12 V: 125/120 W |
| Příkon (Watt) | 125 |
| Spotřeba | 230 volts/12 V. 2.5 kWh/24 h, LPG max. 270.00 g/24h |
| Systém zapalování | Bateriové |
| Technologie | Absorpce |
| Technologie chlazení | Absorpční |
| Třída mrazicího boxu | -12 |
| Výrobce | DOMETIC |
| Použití | Karavan |
| Vlastnosti | PLYN - provoz na bomby |
| Vlastnosti | 12V DC napájení (auto) |
| Vlastnosti | 2L PET láhev |
| Vlastnosti | 0 dB - bezhlučný provoz |
| Vlastnosti | 230V napájení (bytová zásuvka) |
| Vnitřní osvětlení |
|
| Vlastnosti |
|