Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Tato nová generace podstavných absorpčních chladniček zajistí dosud nevídané pohodlí: automatický výběr zdroje napájení (12 V, 230 V nebo plyn), dveře s levým i pravým otevíráním a univerzální interiér s vyjímatelnou mrazící složkou a dvěma speciálními složkami.
Absorpční autorchladnička s mrazákem na zabudování Dometic RM Série 10 - revoluční dvířka s oboustranným otevíráním, ticho, exkluzivní antracitový design s TFT displejem, mimořádná účinnost a automatický nebo manuální výběr zdroje energie (UES). To jsou charakteristické znaky nejvyšší třídy, kterou se stanoví nové standardy v oblasti absorpčních chladniček. Inovativní tvarové a barevné prvky vytvářejí z hodnotných zařízení estetická díla. Zevně vytvářejí velké dekorační plochy jedinečný nábytkový charakter. Velká matná černá plocha velkoobjemového 93 litrového modelu vestavné chladničky na plyn, 12V i 230V Dometic RM 10.5T přináší komfort do vaší mobilní kuchyně. Uvnitř má chladnička příjemný modrý odstín a je vybavena energeticky úsporným LED osvětlením a mnoha dalšími detaily jako například plně nastavitelné police. Dodává se v šířce 523mm.
Inteligentní chladničky nyní naleznete v rekreačních vozech! Díky pokročilé technologii CI-bus je možný skok z chytrého domu do vašeho obytného vozidla. Podíleli jsme se na vytvoření nového standardu digitálního průmyslu, který umožňuje příznivcům kempování a karavaningu ovládat svá komfortní zařízení, například chladničky, s nejvyšším možným pohodlím prostřednictvím centrální ovládací jednotky. Tato inovace je dalším příkladem toho, jak plníme naše poslání usnadnit mobilní život.
| Dodávka energie | 12V DC; 230V AC; PLYN (propan/butan) |
| Celkový objem (l) | 93 |
| ŠxVxH | 523 x 821 x 548 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 28 |
| Vnitřní osvětlení | LED |
| Mobilita | Vestavěné |
| Skladovací objem | 93 l |
| Hmotnost | 28 kg |
| Rozsah chlazení od (° C) | 7 |
| Rozsah chlazení do (° C) | -20 |
| Mrazení | ano |
| Farba | Antracit - tmavě šedá |
| Materiál | Skříň ocelový plech |
| Počet zón | 2 |
| Rozměry Š x V x H | 523 x 821 x 548 mm |
| Šířka (mm) | 523 |
| Výška (mm) | 821 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 548 |
| Izolace | PUR pěna nadýmáním pentanem |
| Klimatická třída | SN - okolní teplota od + 10°C do + 32°C |
| Zkušební značka | ECE R10, CE |
| Příkon | 12/230V 130/135W |
| Příkon (Watt) | 130 |
| Spotřeba | 12/230V 3.2 kWh/24 h, LPG max 270g/24h |
| Systém zapalování | AES (Automatická volba enrgie) |
| Technologie | Absorpce |
| Technologie chlazení | Absorpční |
| Třída mrazicího boxu | -12 |
| Tlak plynu | 30 mBar |
| Vstupní tlak plynu (mBar) | 30 |
| Výrobce | DOMETIC |
| Použití | Karavan |
| Vlastnosti | 12V DC napájení (auto) |
| Vlastnosti | 2L PET láhev |
| Vlastnosti | 0 dB - bezhlučný provoz |
| Vlastnosti | 230V napájení (bytová zásuvka) |
| Vlastnosti | PLYN - provoz na bomby |
| Vnitřní osvětlení |
|
| Vlastnosti |
|