Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Tato nová generace štíhlých věžových absorpčních chladniček zajistí dříve nevídané pohodlí: automatický výběr zdroje napájení (12 V, 230 V nebo plyn), dveře s levým i pravým otevíráním a univerzální interiér s vyjímatelnou mrazničkou s dvojitými panty.
Vysoká a štíhlá absorpční chladnička Dometic RML 10.4T nabízí velkorysý objem 133 l. Její funkční víko složky pro udržování čerstvé zeleniny s nastavitelným ovládáním vlhkosti vzduchu zachová vaše potraviny ve složce pro ovoce a zeleninu déle čerstvé, přičemž zároveň slouží jako doplňková polička skladovacího objemu. Jednoduše použijte jednu z dvou hliníkových rukojetí po celé délce k otevření patentovaných dveří s dvojitými panty doleva a doprava. Mrazničku lze také otevřít doleva nebo doprava a lze ji jednoduše odstranit, pokud potřebujete více místa na položky, které je třeba vychladit. Nový elegantně vestavěný displej TFT umožňuje optimální čitelnost nastavení chladničky a snadno se ovládá pomocí ergonomického knoflíku. A co je zřejmě nejdůležitější, vychutnejte si nejlepší chladicí výkon v její třídě díky vynikajícímu novému chladícímu agregátu chladničky RML 10.4T.
DVOUBODOVÝ UZAMYKACÍ SYSTÉM Upevněný na obou stranách dveří chladničky pro zabezpečení a bezpečné používání |
PATENTOVANÁ MRAZÍCÍ SLOŽKA Vyjímatelná přihrádka se otevírá doleva i doprava |
ŘÍDÍCÍ PANEL TFT Intuitivní ovládání teploty chlazení, zdroje napájení a komfortních funkcí |
SVĚTELNÝ PÁS LED Pro rovnoměrné a úsporné osvětlení složky chladničky |
VÍKO SLOŽKY NA UDRŽOVÁNÍ ČERSTVÉ ZELENINY Zachová ovoce a zeleninu čerstvé a slouží jako dodatečná skladovací polička |
UNIVERZÁLNÍ INTERIÉR Inovativní provedení využívá dostupný prostor na maximum tím nejflexibilnějším způsobem |
| Dodávka energie | 12V DC; 230V AC; PLYN (propan/butan) |
| Celkový objem (l) | 133 |
| ŠxVxH | 420 x 1293 x 578 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 35,5 |
| Vnitřní osvětlení | LED |
| Mobilita | Vestavěné |
| Skladovací objem | 133 l |
| Hmotnost | 35,5 kg |
| Rozsah chlazení od (° C) | 7 |
| Rozsah chlazení do (° C) | -20 |
| Mrazení | ano |
| Farba | Antracit - tmavě šedá |
| Materiál | Skříň ocelový plech |
| Počet zón | 2 |
| Rozměry Š x V x H | 420 x 1293 x 578 mm |
| Šířka (mm) | 420 |
| Výška (mm) | 1293 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 578 |
| Izolace | PUR pěna nadýmáním pentanem |
| Klimatická třída | SN - okolní teplota od + 10°C do + 32°C |
| Zkušební značka | ECE R10, CE |
| Příkon | 12/230V 170/170W |
| Příkon (Watt) | 170 |
| Spotřeba | 12/230V 3.0 - 3.2 kWh/24 h, LPG max 380g/24h |
| Systém zapalování | AES (Automatická volba enrgie) |
| Technologie | Absorpce |
| Technologie chlazení | Absorpční |
| Třída mrazicího boxu | -12 |
| Tlak plynu | 30 mBar |
| Vstupní tlak plynu (mBar) | 30 |
| Výrobce | DOMETIC |
| Použití | Karavan |
| Vlastnosti | 12V DC napájení (auto) |
| Vlastnosti | 2L PET láhev |
| Vlastnosti | 0 dB - bezhlučný provoz |
| Vlastnosti | 230V napájení (bytová zásuvka) |
| Vlastnosti | PLYN - provoz na bomby |
| Vnitřní osvětlení |
|
| Vlastnosti |
|