Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Tato nová generace absorpčních chladniček vám zajistí dříve nevídané pohodlí: automatický výběr zdroje napájení (12 V, 230 V nebo plyn), dveře s levým i pravým otevíráním, univerzální interiér s bohatým prostorem pro všechny vaše dobroty. Kromě toho má nejlepší chladící výkon ve své třídě!
TFT OVLÁDACÍ PANEL Intuitivní ovládání teploty chlazení, zdroje napájení a komfortních funkcí |
DVOUBODOVÝ UZAMYKACÍ SYSTÉM Upevněný na obou stranách dveří chladničky pro zabezpečení a bezpečné používání |
UNIVERZÁLNÍ INTERIÉR Inovativní provedení využívá dostupný prostor na maximum tím nejflexibilnějším způsobem |
LED SVĚTELNÝ PÁS Pro rovnoměrné a úsporné osvětlení přihrádky chladničky |
PŘIHRÁDKA S nastavitelnou vlhkostí a víkem, které můžete použít i jako dodatečnou skladovací poličku | ![]() |
Chladnička Dometic RMD 10.5XT skutečně uspokojí všechny potřeby. Jedná se o úplně první inteligentní chladničku umožňující ovládání z centrální řídící jednotky. Vkusný vzhled dodá vaší mobilní kuchyni půvab, přičemž elegantní zapuštěné dveře chrání univerzální interiér s inteligentními řešeními pro skladování mléčných produktů, masa, ovoce, zeleniny a dokonce lahví vína. Dveře s dvojitými panty zajišťují maximální pohodlí v jakémkoli prostoru, protože je můžete pomocí hliníkových rukojetí na celou výšku otevřít doleva i doprava. Z hlediska výkonu je Dometic RMD řady 10 nejlepší ve své třídě. Při testování v extrémních vedrech australské pouště si zachoval vynikající chladící výkon – osvědčil se svojí spolehlivostí, která uživatelům umožní cestovat kamkoli!
| Jmenovitý vstupní proud (AC) | 1,09 A |
| Certifikáty | CE, ECE R10 |
| Ekvivalent CO2 [t] | 0 |
| Jmenovitý příkon (DC) | 170 W |
| Spotřeba plynu | 580,00 g/24h |
| Vstupní napětí (DC) | 12 V |
| Jmenovitý vstupní proud (DC) | 14,2 A |
| Jmenovitý příkon (AC) | 250 W |
| GWP | 0 |
| Vstupní frekvence | 50/60 Hz |
| Vstupní napětí (AC) | 230 V |
| Celková hmotnost (kg) | 41,50 |
| Vnitřní osvětlení | LED |
| Skladovací objem | 177 l (hrubý), 171 l (čistý) |
| Objem 2. zóny - mrazničky (l) | 35 l |
| Hmotnost | 41,50 kg |
| Chlazení | 142 l |
| Chladivo | R717, 238,15 g |
| Hlučnost db(A) | 0,00 dB(A) |
| Farba | Černá |
| Šířka (mm) | 523 |
| Výška (mm) | 1245 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 605 |
| Klimatická třída | SN - okolní teplota od + 10°C do + 32°C |
| Spotřeba | 4,4 kWh/24 h (230 V) |
| Tlak plynu | 30 mbar |
| Vlastnosti | termostat AES, oboustranné panty |
| Vnitřní osvětlení |
|