Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Tento model chladničky pro montáž nad blatník kola využívá prostor, který by jinak zůstal nevyužit. Chladnička je přizpůsobivá, snadno se používá, má patentovanou vyjímatelnou mrazničku a je také dokonale tichá.
Maximální komfort obsluhy, ticho a nejvyšší účinnost. To jsou charakteristické znaky série 8, kterou se stanoví nové standardy v oblasti absorpčních chladniček. Inovativní tvarové a barevné prvky vytvářejí z hodnotných zařízení estetická díla. Zevně vytvářejí velké dekorační plochy jedinečný nábytkový charakter. Uvnitř jsou vybaveny energeticky úsporným LED osvětlením a mnoha dalšími detaily.
Chladnička Dometic RMS 8400 je navržena tak, aby se vešla na blatník kola vozidla. Prostor, který by byl za normálních okolností nevyužit, se tak přemění na chladničku s mrazničkou. Model RMS 8400 nabízí majitelům fantastický chladící výkon s patentovaným, jednoduše vyjímatelným mrazákem s objemem 8 litrů, přizpůsobivou soustavou poliček a tichým provozem. Byla by škoda zahodit příležitost využít každý centimetr volného místa.
| Dodávka energie | 12V DC; 230V AC; PLYN (propan/butan) |
| Celkový objem (l) | 85 |
| Teplotní rozsah | Chladnička +7°C |
| ŠxVxH | 486 x 821 x 569 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 25 |
| Vnitřní osvětlení | LED |
| Mobilita | Vestavěné |
| Skladovací objem | bez mrazáku 85 l |
| Objem 2. zóny - mrazničky (l) | 8 |
| Hmotnost | s mrazničkou 25 kg |
| Rozsah chlazení od (° C) | 7 |
| Mrazení | ano |
| Farba | Skříň a dveře stříbrno-šedá |
| Materiál | Skříň ocelový plech |
| Počet zón | 2 |
| Rozměry Š x V x H | 486 x 821 x 569 mm |
| Šířka (mm) | 486 |
| Výška (mm) | 821 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 569 |
| Izolace | PUR pěna nadýmáním pentanem |
| Klimatická třída | SN - okolní teplota od + 10°C do + 32°C |
| Zkušební značka | Certifikovány podle evropské směrnice pro spotřebiče plynných paliv 90/396 / EHS |
| Příkon | 230/12 V 125/120 W |
| Příkon (Watt) | 125 |
| Spotřeba | 230/12 V 2.0 - 2.2 kWh/24 h, LPG max.270.00 g/24h |
| Systém zapalování | Bateriové |
| Technologie | Absorpce |
| Technologie chlazení | Absorpční |
| Třída mrazicího boxu | -12 |
| Výrobce | DOMETIC |
| Použití | Karavan |
| Vlastnosti | 12V DC napájení (auto) |
| Vlastnosti | 2L PET láhev |
| Vlastnosti | 0 dB - bezhlučný provoz |
| Vlastnosti | 230V napájení (bytová zásuvka) |
| Vlastnosti | PLYN - provoz na bomby |
| Vnitřní osvětlení |
|
| Vlastnosti |
|