Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Tato 95l chladnička s patentovanou vyjímatelnou mrazničkou pokryje všechny vaše potřeby chlazení na cestách. Navíc je tichá, takže vás její nadstandardní chladící výkon nebude vyrušovat.
Maximální komfort obsluhy, ticho a nejvyšší účinnost. To jsou charakteristické znaky série 8, kterou se stanoví nové standardy v oblasti absorpčních chladniček. Inovativní tvarové a barevné prvky vytvářejí z hodnotných zařízení estetická díla. Zevně vytvářejí velké dekorační plochy jedinečný nábytkový charakter. Uvnitř jsou vybaveny energeticky úsporným LED osvětlením a mnoha dalšími detaily.
Chladnička Dometic RM 8400 s objemem 95 l a patentovanou vyjímatelnou mrazničkou je navržena tak, aby splnila všechny potřeby chlazení s minimálními nároky. Kromě užitečné mrazničky, kterou lze jednoduše vyjmout, je vybavena dveřmi s bezpečnostním zámkem, volitelným větracím otvorem a otevíráním dveří konečkem prstu. Ze všeho nejlepší je však její dokonale tichý provoz. Vychladí tak vaše nápoje, aniž by vás rušila.
| Dodávka energie | 12V DC; 230V AC; PLYN (propan/butan) |
| Celkový objem (l) | 95 |
| Teplotní rozsah | Chladnička +7°C |
| ŠxVxH | 486 x 821 x 569 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 27.5 |
| Vnitřní osvětlení | LED |
| Mobilita | Vestavěné |
| Skladovací objem | bez mrazáku 95 l |
| Objem 2. zóny - mrazničky (l) | 12 |
| Hmotnost | s mrazničkou 27.5 kg |
| Rozsah chlazení od (° C) | 7 |
| Mrazení | ano |
| Farba | Skříň a dveře stříbrno-šedá |
| Materiál | Skříň ocelový plech |
| Počet zón | 2 |
| Rozměry Š x V x H | 486 x 821 x 569 mm |
| Šířka (mm) | 486 |
| Výška (mm) | 821 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 569 |
| Izolace | PUR pěna nadýmáním pentanem |
| Klimatická třída | SN - okolní teplota od + 10°C do + 32°C |
| Zkušební značka | Certifikovány podle evropské směrnice pro spotřebiče plynných paliv 90/396 / EHS |
| Příkon | 230/12 V: 135/130 W |
| Příkon (Watt) | 135 |
| Spotřeba | 230 volts/12 V. 2.0 - 2.2 kWh/24 h, LPG max. 270.00 g/24h |
| Systém zapalování | Bateriové |
| Technologie | Absorpce |
| Technologie chlazení | Absorpční |
| Třída mrazicího boxu | -12 |
| Výrobce | DOMETIC |
| Použití | Karavan |
| Vlastnosti | PLYN - provoz na bomby |
| Vlastnosti | 12V DC napájení (auto) |
| Vlastnosti | 2L PET láhev |
| Vlastnosti | 0 dB - bezhlučný provoz |
| Vlastnosti | 230V napájení (bytová zásuvka) |
| Vnitřní osvětlení |
|
| Vlastnosti |
|