Nově přidané produkty
Žádné produkty
Doručení Doručení zdarma!
DPH 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč
Ceny jsou s DPH
| Soubory cookies nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. | |
Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pro 12/24V kompresorové autochladničky • Délka 180 cm • Vhodné pro sérii CDF, CF
Náhradní napájecí kabel na 12/24V pro většinu kompresorových autochladničiek, např WAECO CF, CDF. (Kromě CDF-18)
| ŠxVxH | Délka 180 cm |
| Celková hmotnost (kg) | 0.2 |
| Hmotnost | 0.2 kg |
| Farba | černá |
| Rozměry Š x V x H | Délka 180 cm |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 180 |
| Výrobce | WAECO |
| Vlastnosti | 24V DC napájení (kamion, loď) |
| Vlastnosti | 12V DC napájení (auto) |
| Vlastnosti |
|
DOMETIC WAECO
MobilníChlazení Showroom
Nádražná 34/a
900 28 Ivánka pri Dunaji
Po-Pá: 8.00 - 12.00 | 13.00 - 17.00
Přidejte se k nám na Facebook ![]()
