Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Zobrazit větší Tento cenově nenáročný síťový adaptér lze použít pro připojení 24-V kompresorových chladících boxů do elektrické sítě na 230 V. Je ideální tehdy, pokud chladící box nemá zástrčku na střídavý proud, ale chcete jej používat doma, v hotelu, v kempu nebo na chatě.
Síťový adaptér DOMETIC CoolPower EPS 100 pro bezproblémové připojení 24 V chladniček do 230 V sítě. NENÍ vhodný pro autochladničky, které mají napájení jen na 12V.
Chcete v hotelovém pokoji, na chatě nebo v kempu používat kompresorovou chladničku na 24 V? Jednoduše jej připojte k elektrické zásuvce. Stačí k ní připojit síťový adaptér Dometic EPS 100. Adaptér je připraven k trvalé montáži.
| Prevádzková teplota (min - max) | 0 °C - 40 °C |
| Vstupní frekvence | 50/60 Hz |
| Energetická účinnost | ≤ 87 % |
| Pojistka | 10 A keramická |
| Vstupní napětí (AC) | 230 V |
| Stupeň krytí (IP) | IP20 |
| ŠxVxH | 115 x 65 x 185 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 0,7 |
| Hmotnost | 0,7 kg |
| Rozměry Š x V x H | 115 x 65 x 185 mm |
| Šířka (mm) | 115 |
| Výška (mm) | 65 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 185 |
| Zkušební značka | CE |
| Vstupní napětí | 230 V AC/50 Hz |
| Výstupní napětí | 24 V |
| Výstupní proud | 4 A |
| Trvalý výkon (Watt) | při 25 °C 100 W |
| Výrobce | DOMETIC |
| Vlastnosti | 230V napájení (bytová zásuvka) |
| Vlastnosti |
|