Nově přidané produkty
Žádné produkty
Doručení Doručení zdarma!
DPH 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč
Ceny jsou s DPH
| Soubory cookies nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. | |
Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pro 12V autochladničky • Délka 280 cm
Náhradní napájecí kabel na 12V pro většinu termoelektrických autochladničiek, např WAECO TropiCool.
| ŠxVxH | Délka 280 cm |
| Celková hmotnost (kg) | 0.1 |
| Hmotnost | 0.1 kg |
| Farba | černá |
| Rozměry Š x V x H | Délka 280 cm |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 2800 |
| Výrobce | DOMETIC |
| Vlastnosti | 12V DC napájení (auto) |
| Vlastnosti |
|
DOMETIC WAECO
MobilníChlazení Showroom
Nádražná 34/a
900 28 Ivánka pri Dunaji
Po-Pá: 8.00 - 12.00 | 13.00 - 17.00
Přidejte se k nám na Facebook ![]()
