Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Tento držák udic lze snadno vložit do násad na chladicích boxech Dometic a postará se o to, abyste další úlovek nezmeškali! Vhodné pro použití s chladícími boxy Patrol/CI.
Držák udice Dometic Patrol/CI RH je příslušenství, které vám pomůže vychutnat si zaslouženou přestávku po dlouhém rybaření tak, že bezpečně zajistí vaši udici, avšak připravenou k akci! Držák udice stačí jednoduše vložit do násady na chladícím boxu. Držák udice Dometic Patrol/CI RH je vyroben z trvanlivého materiálu PBT, takže déle vydrží.
Tato násada je spolu s držákem udic dodávána jako set.
| ŠxVxH | 163 x 150 x 73 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 0,18 |
| Hmotnost | 0,18 kg |
| Farba | Šedá |
| Rozměry Š x V x H | 163 x 150 x 73 mm |
| Šířka (mm) | 163 |
| Výška (mm) | 150 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 73 |
| Výrobce | DOMETIC |