Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Tento otvírák lahví lze snadno vložit do násad na chladících boxech Dometic. Vhodné pro použití s chladícími boxy Patrol/CI.
Otevírač lahví Dometic Patrol/CI BO je vyroben z pevné nerezavějící oceli a jako příslušenství nesmí na chladících boxech Dometic chybět. Otevírač lahví Dometic Patrol/CI BO lze snadno připnout na násadu na chladícím boxu, čímž zajistíte snadný a spolehlivý způsob otevírání vašich oblíbených chlazených nápojů.
| ŠxVxH | 52 x 41 x 45 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 0,21 |
| Hmotnost | 0,21 kg |
| Farba | Nerez |
| Rozměry Š x V x H | 52 x 41 x 45 mm |
| Šířka (mm) | 52 |
| Výška (mm) | 41 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 45 |
| Výrobce | DOMETIC |