Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Kompresorové autochladničky série DOMETIC CFX3 jsou novinkou od tvůrce prémiových outdoor řešení – švédské společnosti DOMETIC. Robustní konstrukce ExoFrame s ochrannými hranami rámu a pružinovými madly z lehké hliníkové slitiny činí tento chladící a mrazící box pevný a lehký. Náš špičkový kompresor s variabilními otáčkami VMSO3 s optimalizovaným softwarem zajišťuje efektivní spotřebu energie a vynikající chlazení a mrazení až do -22 °C. Snadno čitelný barevný TFT displej s vysokým rozlišením a dotyková tlačítka umožňují plynulé monitorování a kontrolu chladící kapacity. Aplikace smartphonu pro CFX3 umožňuje regulaci teploty prostřednictvím Wi-Fi nebo Bluetooth, jakož i prohlédnout si podrobnou historii napájení a teplot. 3-stupňový systém ochrany akumulátorů s automatickým vypínáním zabrání vybití autobaterie, jakož i možnost spotřeby energie prostřednictvím duálních akumulátorových systémů. Aktivní těsnění zajišťují vynikající izolaci, udržují chladný vzduch uvnitř a minimalizují spotřebu energie. USB výstup pro nabíjení mobilů a vnitřní LED osvětlení jsou v této třídě samozřejmostí. Nabízíme také sortiment příslušenství včetně odolného izolačního a ochranného pouzdra (dostupné i s jiným příslušenstvím v této kategorii), abyste váš chladící box využili na maximum.
Série CFX3 nástupcem mimořádně úspěšné a spolehlivé série CFX, kterou společnost DOMETIC vyvinula několik let dozadu. Inovace modelové verze CFX3 je vidět ve všech oblastech: design, elektronika, kompresor, jakož i použité materiály a funkcionalita.
V chladicím boxu Dometic CFX3 můžete skladovat neuvěřitelné množství čerstvých potravin a nápojů díky tvaru vnitřní přihrádky. Chladicí box CFX3 eliminuje přihrádku na mléčné výrobky, což znamená více místa na všechny vaše oblíbené potraviny. Zvolte si způsob organizace prostoru s vyjímatelnou drátěnou dělící přihrádkou. Využijte rovnoměrnější distribuci chladného vzduchu s rozšířeným výparníkem, který je nyní na všech vnitřních stěnách jednotky.
Kompresorová autochladnička DOMETIC CFX3 35 s velkorysou kapacitou 36 litrů je druhý nejmenší model ze série CFX3. Výkonná technologie chlazení kompresorů VMSO3 umožňuje efektivní chlazení a mrazení s nastavením teploty mezi +20 a -22 °C, takže můžete převážet potraviny chlazené nebo zmrazené. A vše pod dohledem na vašem chytrém telefonu s grátis aplikací (iOS, Android). Tento mrazící box je vybaven velkými sklápěcími madly, která zajišťují jeho pohodlné přenášení a nakládání do auta. Spolehlivost, snížená spotřeba, elektronika na monitorování autobaterie proti vybití a kompaktní tvar dělají z chladničky Dometic CFX3 35 ideálního kandidáta na výlety offroadem nebo karavanem mimo civilizaci. Nízká spotřeba tohoto mrazícího boxu umožňuje provoz na solární panely. Samozřejmě s příslušnou řídící elektronikou a vždy přes autobaterii nebo vhodný powerbank.
Nová je i aplikace, exkluzivně vyvinutá pro sérii CFX3 pro Apple IOS a Android. Umožňuje vám monitorovat a ovládat vaši autochladničku přes iPhone, iPad, nebo smartphone či tablet s Androidem. Přenos signálu je uskutečňován prostřednictvím Wi-Fi nebo Bluetooth, takže ovládání, zobrazení teplot a funkce alarmu budou dostupné nejen v těsné blízkosti chladničky. Díky našemu praktickému uživatelskému rozhraní je sledování stavu chlazení chladicího boxu CFX3 jednodušší než kdykoli předtím. Necháte-li víko chladicího boxu CFX3 otevřené, aplikace odešle upozornění do chytrého telefonu, abyste jej zavřeli. Během napájení aplikace uchovává podrobné záznamy o teplotě a historii odběru proudu, takže znáte svá omezení na další cestu.
PRAKTICKÉ UŽIVATELSKÉ ROZHRANÍ Stylové uživatelské rozhraní TFT LCD s vysokým leskem zobrazuje provozní stav |
ROTAČNĚ TVAROVANÁ KONSTRUKCE Ochranné rámy chrání jednotku před poškozením |
NÍZKÁ SPOTŘEBA ENERGIE Optimalizovaná výkonná kompresorová chladicí technologie VMSO3 |
MOŽNOSTI FLEXIBILNÍHO NAPÁJENÍ Napájení střídavým nebo stejnosměrným proudem |
POHODLNÁ APLIKACE CFX3 Ovládání teploty a monitorování výkonu pomocí aplikace CFX3 |
SNADNÉ NA PŘENOS Pevné hliníkové rukojeti |
CHLADICÍ ZÓNA Chladící zóna s drátěným košem a samostatnou složkou pro ovoce a zeleninu | ![]() |
Upozornění: Nepřipojujte tento produkt ke zdroji střídavého a stejnosměrného proudu současně, protože by to mohlo produkt poškodit.
| Jmenovitý vstupní proud (DC) | 7,5 A |
| Konektivita | Bluetooth |
| GWP | 1430 |
| Certifikáty | ECE R10, CB, CE, GS |
| Energetická třída | C |
| Jmenovitý vstupní proud (AC) | 0,94A / 100V, 0,39A / 240V A |
| Vstupní napětí (AC) | 100-240 V |
| Ekvivalent CO2 [t] | 0,054 t |
| Konektivita | Wi-Fi |
| Dodávka energie | 12/24V DC; 100-240V AC |
| Vstupní napětí (DC) | 12/24 V |
| Celkový objem (l) | 36 |
| ŠxVxH | 398 x 407 x 694 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 16,9 |
| Vnitřní osvětlení | LED |
| Spotřeba za rok (kWh) | 44 kWh |
| Mobilita | Přenosné |
| Skladovací objem | 32 |
| Hmotnost | 16,9 kg |
| Mrazení | ano |
| Chladivo | R134a, 38 g |
| Farba | Smokey Gray |
| Rozměry Š x V x H | 398 x 407 x 694 mm |
| Šířka (mm) | 398 |
| Výška (mm) | 407 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 694 |
| Délka kabelu | 2 m |
| Energetická třída (norma do 2020) | A++ |
| Klimatická třída | T - okolní teplota od + 18°C do + 43°C |
| Klimatická třída | N - okolní teplota od + 16°C do + 32°C |
| Zkušební značka | CB, RCM |
| Rozsah dodávky | 1 chladící box, 1 manuál EU - SK / CZ, 1 napájecí kabel na 12 / 24V, 1 napájecí kabel na 100-240V, vyjímatelné drátěné koše |
| Výstupní frekvence | 50/60 Hz |
| Spotřeba | (stejnosměrný proud při 5/25 °C) 0,47 kWh/24h |
| Technologie chlazení | Kompresorová |
| Výrobce | DOMETIC |
| Použití | Kamion |
| Použití | loď |
| Použití | Kemper / VAN |
| Použití | Automobil |
| Použití | Karavan |
| Použití | Offroad |
| Vlastnosti | 1L PET láhev |
| Vlastnosti | 24V DC napájení (kamion, loď) |
| Vlastnosti | Wifi ovládání přes App |
| Vlastnosti | 230V napájení (bytová zásuvka) |
| Vlastnosti | 12V DC napájení (auto) |
| Vnitřní osvětlení |
|
| Vlastnosti |
|