Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Energetická třída A ++ a mrazírenské teploty -22 ° C zde dosud v mobilním řešení nebyly! Se sérií kompresorových autochladničiek Dometic CoolFreeze CFX specialista na chlazení Dometic WAECO znovu ukazuje, jak nastavit milníky. Díky speciálně vyvinutému vysoce výkonnému kompresoru a extra silné izolaci, může být spotřeba energie snížena až o 35% ve srovnání s předchozími modely. Nejmenší z modelové řady - Dometic CoolFreeze CFX-28 - chladí zaručeně stejně dobře a spolehlivě jako její větší sourozenci, ale díky svým rozměrům najde uplatnění i v menších prostorách, ať už jako středová opěrka v kabině náklaďáku nebo v kufry auta nabalení na dovolenou.
Kompresorová autochladnička DOMETIC CoolFreeze CFX 28 je nejmenší model ze série CFX. Oproti CFX 35 má menší objem a štíhlé tělo. Jeho malé rozměry bohužel neumožnily osazení elektroniky potřebné k propojení socez smartphonem. CoolFreeze CFX 28W je autochladnička s nastavením teploty mezi +10 a -22 ° C, takže můžete převážet potraviny chlazené neboje mražené. . Tento mrazicí box je vybaven velkými shrnovatelnými madly, které zajišťují jeho pohodlné přenášení a nakládání do auta. Spolehlivost, snížená spotřeba, elektronika pro monitorování autobaterie proti vybití, kompaktní tvar dělají z chladničky Dometic WAECO CFX 28W ideálního kandidáta na výlety offroadem nebo karavanem mimo civilizaci. Nízká spotřeba tohoto mrazicího boxu umožňuje provoz na solární panely. Samozřejmě s příslušnou řídicí elektronikou a vždy přes autobaterii.
| Dodávka energie | 12/24V DC; 100-240V AC |
| Celkový objem (l) | 26 |
| Teplotní rozsah | +10°C až -22°C |
| ŠxVxH | 620 x 425 x 342mm |
| Celková hmotnost (kg) | 13 |
| Vnitřní osvětlení | LED |
| Mobilita | Přenosné |
| Skladovací objem | 26 litrů |
| Hmotnost | 13 kg |
| Rozsah chlazení od (° C) | +10 |
| Mrazení | ano |
| Rozsah chlazení do (° C) | -22 |
| Farba | bledá / antracit |
| Materiál | Těleso PP + ABS |
| Počet zón | 1 |
| Rozměry Š x V x H | 620 x 425 x 342mm |
| Šířka (mm) | 620 |
| Výška (mm) | 425 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 342 |
| Izolace | polyuretanová pěna |
| Energetická třída (norma do 2020) | A ++ |
| Klimatická třída | T - okolní teplota od + 18°C do + 43°C |
| Zkušební značka | TÜV / GS |
| Rozsah dodávky | Vyjímatelný drátěný koš |
| Příkon | 43 W |
| Příkon (Watt) | 43 |
| Systém 1 | CFX speciální elektronika Inteligentní automatické turbo chlazení - 3-stupňová ochrana baterie |
| Technologie | Hermeticky uzavřený kompresor s integrovanou řídící elektronikou |
| Technologie chlazení | Kompresorová |
| USB | 5 V/500 mA |
| Výrobce | DOMETIC |
| Použití | Karavan |
| Použití | Automobil |
| Použití | Kemper / VAN |
| Použití | loď |
| Použití | Kamion |
| Použití | Offroad |
| Vlastnosti | 24V DC napájení (kamion, loď) |
| Vlastnosti | 1.5L PET láhev |
| Vlastnosti | 12V DC napájení (auto) |
| Vlastnosti | 230V napájení (bytová zásuvka) |
| Vlastnosti | SOLAR - vhodná na provoz |
| Vnitřní osvětlení |
|
| Vlastnosti |
|
Žádné související články na blogu