Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Zobrazit větší Skvělý, prostorově úsporný vařič se dvěma hořáky a skleněným víkem umožňuje pohodlné vaření i v nejmenších prostorách.
Dometic PI8022 je vařič se dvěma hořáky, který byl speciálně vyroben pro vynikající výkon při vaření. Jednotka je vybavena odolným skleněným víkem; chrání hořáky před jakýmkoli poškozením, když nejsou v provozu. Dvojité hořáky poskytují silný a spolehlivý výkon pro veškeré potřeby vaření.
Plynová varná deska na LPG (propan-butan) do karavanu nebo přívěsu Dometic PI8022 má dva hořáky a je plně zabudovatelná.
ČISTÉ A SNADNÉ Odnímatelné chromované mřížky na pánve, které se snadno čistí |
DOKONALÉ VYHŘÍVÁNÍ Jednoduchá regulace teploty |
DVOUÚČELOVÉ VÍKO Praktické víko z bezpečnostního skla, které po sklopení zdvojnásobí pracovní prostor |
| ŠxVxH | 480 x 80 x 370 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 3,6 |
| Hmotnost | 3,6 kg |
| Farba | Nerez |
| Farba | Černá |
| Materiál | nerez |
| Rozměry Š x V x H | 480 x 80 x 370 mm |
| Rozměry 2 (Š x V x H) | 466 x 358 mm ( výřez ) |
| Šířka (mm) | 480 |
| Výška (mm) | 80 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 370 |
| Vstupní napětí | 12 V |
| Spotřeba | 204 g/h |
| Výkon | 1 x 1 kW; 1 x 1,8 kW |
| Systém zapalování | Piezo |
| Tlak plynu | 30 mBar |
| Vstupní tlak plynu (mBar) | 30 |
| Výrobce | DOMETIC |
| Použití | Karavan |
| Vlastnosti | PLYN - provoz na bomby |
| Vlastnosti |
|