Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Skvělý, prostorově úsporný vařič se třemi hořáky a skleněným víkem umožňuje pohodlné vaření i v nejmenších prostorách.
Plynové vařiče řady HBG se montují dokonale zarovno s pracovní plochou a dokonce poskytují pracovní plochu navíc po sklopení ohnivzdorného víka z bezpečnostního skla. Pro inteligentně vypadající kuchyni.
Kompaktní plynový vařič se třemi hořáky Dometic HBG 3440 je ideální při nedostatku místa. Tento malý vařič zarovnaný s pracovní plochou má víko ze žáruvzdorného bezpečnostního skla, které chrání vařič, když se nepoužívá, a poskytuje dodatečný pracovní prostor, když je sklopeno. Vařič je vybaven odnímatelnými chromovanými mřížkami na pánve, které se snadno čistí a systémem bezpečného zapalování.
Plynová varná deska na LPG (propan-butan) do karavanu nebo přívěsu Dometic HBG 3440 má tři hořáky s různými výkony dostatečně od sebe vzdálené i pro současné použití větších hrnců. Bezpečnostní krycí sklo je odolné vysokým teplotám.
ČISTÉ A JEDNODUCHÉ Odnímatelné chromové mřížky na pánve, které se jednoduše čistí |
PRAKTICKÉ VÍKO Praktické víko z bezpečnostního skla, které bude po sklopení násobit pracovní prostor |
DOKONALÉ OHŘÍVÁNÍ Snadná regulace teploty |
| ŠxVxH | 560 x 80 x 440 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 5,3 |
| Hmotnost | 5,3 kg |
| Farba | Černá |
| Farba | Nerez |
| Materiál | nerez |
| Rozměry Š x V x H | 560 x 80 x 440 mm |
| Rozměry 2 (Š x V x H) | 546 x 428 x 85 mm ( výřez ) |
| Šířka (mm) | 560 |
| Výška (mm) | 80 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 440 |
| Vstupní napětí | 12 V |
| Spotřeba | 335 g/h |
| Výkon | 1 x 1,1 kW; 2 x 1,6 kW |
| Systém zapalování | Piezo |
| Tlak plynu | 30 mBar |
| Vstupní tlak plynu (mBar) | 30 |
| Výrobce | DOMETIC |
| Použití | Karavan |
| Vlastnosti | PLYN - provoz na bomby |
| Vlastnosti |
|