Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Praktická a elegantní varná deska se třemi hořáky a skleněným víkem.
Plynové vařiče řady HBG se montují dokonale zarovno s pracovní plochou a dokonce poskytují pracovní plochu navíc po sklopení ohnivzdorného víka z bezpečnostního skla. Pro inteligentně vypadající kuchyni.
Kompaktní model Dometic HBG 3445 umožňuje vaření ve stísněných prostorách se třemi hořáky. Je instalován zarovno s pracovní plochou a ergonomicky umístěné knoflíky umožňují snadné upravování teploty. Když na varné desce nejsou hrnce ani pánvičky, můžete zavřít skleněné víko, a získat tak další pracovní prostor a současně ochránit varnou desku.
Plynová varná deska na LPG (propan-butan) do karavanu nebo přívěsu Dometic HBG 3445 má tři hořáky a je plně zabudovatelná.
ČISTÉ A JEDNODUCHÉ Odnímatelné chromové mřížky na pánve, které se jednoduše čistí |
PRAKTICKÉ VÍKO Praktické víko z bezpečnostního skla, které bude po sklopení násobit pracovní prostor |
DOKONALÉ OHŘÍVÁNÍ Snadná regulace teploty |
| ŠxVxH | 520 x 80 x 445 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 5,3 |
| Hmotnost | 5,3 kg |
| Farba | Stříbrná |
| Farba | Černá |
| Materiál | nerez |
| Rozměry Š x V x H | 520 x 80 x 445 mm |
| Rozměry 2 (Š x V x H) | 510 x 435 x 80 mm ( výřez ) |
| Šířka (mm) | 520 |
| Výška (mm) | 80 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 445 |
| Spotřeba | 262 g/h |
| Výkon | 2 x 1.1 kW; 1 x 1.6 kW |
| Tlak plynu | 30 mBar |
| Vstupní tlak plynu (mBar) | 30 |
| Výrobce | DOMETIC |
| Použití | Karavan |
| Vlastnosti | PLYN - provoz na bomby |
| Vlastnosti |
|