Nově přidané produkty
Žádné produkty
Doručení Doručení zdarma!
DPH 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč
Ceny jsou s DPH
| Dodávka energie | 230V DC |
| Celkový objem (l) | 50 |
| Celková hmotnost (kg) | 23 |
| Mobilita | Přenosné |
| Mobilita | Mobilní |
| Skladovací objem | 50 l |
| Hmotnost | 23 kg |
| Rozsah chlazení od (° C) | +16 |
| Rozsah chlazení do (° C) | +6 |
| Farba | stříbrná |
| Počet zón | 1 |
| Rozměry Š x V x H | 510 x 850 x 510 mm |
| Výška (mm) | 850 |
| Průměr (mm) | 510 |
| Energetická třída (norma do 2020) | A+ |
| Klimatická třída | T - okolní teplota od + 18°C do + 43°C |
| Technologie chlazení | Kompresorová |
| Použití | Terasa / Předstan |
| Použití | Chalupa |
| Vlastnosti | 230V napájení (bytová zásuvka) |
| Vlastnosti | 2L PET láhev |
| Vlastnosti |
|