Nově přidané produkty
Žádné produkty
Doručení Doručení zdarma!
DPH 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč
Ceny jsou s DPH
| Dodávka energie | 12V DC |
| Dodávka energie | 230V |
| Celkový objem (l) | 25 |
| Celková hmotnost (kg) | 3,55 |
| Mobilita | Přenosné |
| Skladovací objem | 25 l |
| Hmotnost | 3,55 kg |
| Chlazení | 17°C oproti teplotě okolí |
| Chlazení oproti teplotě okolí (° C) | 17 |
| Mrazení | ne |
| Farba | modrá / bleděmodrá |
| Počet zón | 1 |
| Rozměry Š x V x H | 390 x 400 x 285 mm |
| Šířka (mm) | 390 |
| Výška (mm) | 400 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 285 |
| Klimatická třída | N - okolní teplota od + 16°C do + 32°C |
| Technologie chlazení | Termoelektrická (Peltierův článek) |
| Použití | Piknik |
| Použití | Chalupa |
| Použití | Automobil |
| Vlastnosti | 1.5L PET láhev |
| Vlastnosti | 230V napájení (bytová zásuvka) |
| Vlastnosti | 12V DC napájení (auto) |
| Vlastnosti |
|
Žádné související články na blogu