Nově přidané produkty
Žádné produkty
Doručení Doručení zdarma!
DPH 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč
Ceny jsou s DPH
| Dodávka energie | 12/24V DC / 230V AC |
| Celkový objem (l) | 23 |
| Celková hmotnost (kg) | 4,4 |
| Mobilita | Přenosné |
| Skladovací objem | 23 l |
| Hmotnost | 4,4 kg |
| Chlazení | 20°C oproti teplotě okolí |
| Chlazení oproti teplotě okolí (° C) | 20 |
| Mrazení | ne |
| Farba | šedá / karbon |
| Počet zón | 1 |
| Rozměry Š x V x H | 280 x 495 x 385 mm |
| Šířka (mm) | 280 |
| Výška (mm) | 495 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 385 |
| Energetická třída (norma do 2020) | A+ |
| Klimatická třída | N - okolní teplota od + 16°C do + 32°C |
| Technologie chlazení | Termoelektrická (Peltierův článek) |
| Použití | Piknik |
| Použití | Chalupa |
| Použití | Automobil |
| Vlastnosti | 230V napájení (bytová zásuvka) |
| Vlastnosti | 24V DC napájení (kamion, loď) |
| Vlastnosti | 1.5L PET láhev |
| Vlastnosti | 12V DC napájení (auto) |
| Vlastnosti |
|