Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Kompresorová autochladnička DOMETIC CFF 45 je přenosný chladící a mrazící box v moderním designu vhodný pro všechny outdoorové aktivity. Chladí nebo mrazí až do -18°C nezávisle na okolní teplotě. Je vybaven funkcí rychlého zamrazování - turbo režim, která pouští kompresor na maximální výkon, dokud není dosaženo požadované teploty. Autochladnička má oboustranně odklápatelné vrchní víko a samozřejmostí vnitřní výbavy jsou drátěné koše a LED osvětlení. Paměť udržuje nastavení předvoleb, i když je box vypnutý. A třístupňový monitor baterie zabrání vybití autobaterie při poklesu napětí.
Chladící box CFF 45 s hmotností do 19 kg umožňuje využití kteréhokoli z dostupných 44 litrů kapacity – výsledkem je jeden z nejúspornějších přenosných chladících boxů Dometic. Umístění vnitřního úložného prostoru je v čele designu Dometic CFF 45, výsledkem čehož je rovnoměrnější distribuce teploty v interiéru. Spolu s velkorysou izolací to vede k mírné spotřebě energie z baterie, díky čemuž je Dometic CFF 45 skvělou volbou pro dobrodruhy, kteří skutečně žijí v mobilním prostředí.
Tyto pozoruhodně lehké kompresorové chladící boxy se používají stejně jednoduše jako termoelektrické. Díky silným rukojetím se dají vzít kdekoli. Výkon je dalším plusovým faktorem: působivý teplotní rozsah +20°C až –18°C s minimální spotřebou energie a to i při vysokých venkovních teplotách do +32°C. Chladící boxy série Dometic CFF se prezentují designem – jsou sladěny s vzhledem svých sesterských modelů CFX3 a stejně jako oni, jsou připraveny k připojení k 12/24 V DC a 220 – 240 V AC.
Série Dometic CFF má 12V/24V napájení stejnosměrným proudem a zároveň i 230V přípojku. Chladničku díky tomu můžete používat v autě, karavanu, kamionu, doma, v kempu nebo na hotelu či na lodi. Je plně kompatibilní s powerbankem Dometic PLB a tak v kombinaci se solárním panelem ji využijete i na místech bez elektřiny.
OBOUSTRANNÝ POKLOP Snadný přístup z kterékoli strany |
PROSTRANNÝ A FLEXIBILNÍ ODKLÁDACÍ PROSTOR Koš v plné velikosti a vyjímatelná přihrádka |
STMÍVATELNÝ LED DISPLEJ Zobrazuje teplotu chlazení při jakékoli intenzitě okolního světla |
PEVNÉ RUKOJETI Sklem plněná rukojeť z nylonu a oceli pro spolehlivé používání |
DUÁLNÍ NAPÁJENÍ AC a DC porty pro napájení jednotky |
LED OSVĚTLENÍ Energeticky úsporné vnitřní LED osvětlení |
Dometic CFF 45 je všestranný přenosný chladící box, který je příjemný pro uživatele, robustní a snadno se přenáší. Dodává se s digitálním elektronickým ovládacím systémem a dokáže vychladit interiér v rozsahu +20°C až –18°C, čímž vám poskytuje množství možností zabalení potravin a nápojů. Díky oboustrannému otevíracímu poklopu je přístup k obsahu chladícího boxu snadný. Řada CFF byla navržena tak, aby efektivněji využívala skladovací prostor a distribuci teploty, zatímco hrubá izolace pomáhá optimalizovat chladící výkon a energetickou účinnost. Je to perfektní volba pro milovníka přírody, který se snaží vylepšit tradiční mrazící box.
Model Dometic CFF se vyrábí v několika velikostech: 13 litrový CFF 12, 21 litrový CFF 20, 34 litrový CFF 35, model CFF 45 poskytuje užitný objem 44 litrů a dvouzónový CFF 70DZ o objemu 70 litrů.

Upozornění Nepřipojujte tento produkt ke zdroji střídavého a stejnosměrného proudu současně, protože by to mohlo produkt poškodit.
| Jmenovitý příkon (DC) | 103 W |
| GWP | 1430 |
| Vstupní napětí (DC) | 12/24 V |
| Dodávka energie | 12/24V DC; 100-240V AC |
| Jmenovitý vstupní proud (DC) | 8,6A / 12V DC, 3,8A / 24V DC |
| Spotřeba za 24h (kWh) | 0,23 |
| Jmenovitý příkon (AC) | 96 W |
| Energetická třída | C |
| Vstupní frekvence | 50/60 Hz |
| Vstupní napětí (AC) | 100-240 V |
| Jmenovitý vstupní proud (AC) | 0,4A / 240V AC |
| Certifikáty | GS, CE, E4 |
| Ekvivalent CO2 [t] | 0,072 |
| Celkový objem (l) | 44 |
| Teplotní rozsah | + 20°C až - 18°C |
| ŠxVxH | 715 x 475 x 398 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 18,6 |
| Vnitřní osvětlení | LED |
| Mobilita | Přenosné |
| Skladovací objem | 44 l (včetně 4,5 l boxu pro čerstvé potraviny) |
| Objem FreshBoxu (l) | 4,5 |
| Hmotnost | 18,6 kg |
| Rozsah chlazení od (° C) | + 20 |
| Rozsah chlazení do (° C) | - 18 |
| Mrazení | ano |
| Chladivo | R134a; 50 g |
| Farba | Šedá |
| Farba | Antracit |
| Materiál | Pouzdro povrchově upravený ocelový plech |
| Počet zón | 1 |
| Rozměry Š x V x H | 715 x 475 x 398 mm |
| Šířka (mm) | 715 |
| Výška (mm) | 475 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 398 |
| Izolace | Polyuretanová pěna |
| Energetická třída (norma do 2020) | A+ |
| Klimatická třída | N - okolní teplota od + 16°C do + 32°C |
| Klimatická třída | T - okolní teplota od + 18°C do + 43°C |
| Zkušební značka | CB, CE, E4, EMC, eMark, ETL, GS, RCM, SAA |
| Rozsah dodávky | Vyjímatelný drátěný koš |
| Příkon | 53 W |
| Příkon (Watt) | 53 |
| Spotřeba | 0,56 Ah / h pri 20°C okolní teploty |
| Systém 1 | CF speciální elektronika Inteligentní automatické turbo chlazení - 3-stupňová ochrana baterie |
| Technologie | Hermeticky uzavřený kompresor s integrovanou řídící elektronikou |
| Technologie chlazení | Kompresorová |
| Výrobce | DOMETIC |
| Použití | Karavan |
| Použití | Automobil |
| Použití | Kemper / VAN |
| Použití | loď |
| Použití | Kamion |
| Použití | Offroad |
| Vlastnosti | 230V napájení (bytová zásuvka) |
| Vlastnosti | SOLAR - vhodná na provoz |
| Vlastnosti | 24V DC napájení (kamion, loď) |
| Vlastnosti | 2L PET láhev |
| Vlastnosti | 12V DC napájení (auto) |
| Vnitřní osvětlení |
|
| Vlastnosti |
|