Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Tento výkonný chladící a mrazící box uchovává potraviny a nápoje při teplotě +10°C až –15°C. Integrované vodicí prvky umožňují bezpečné upevnění ve vozidle pomocí popruhů nebo bezpečnostních pásů. Zapuštěná rukojeť a kompaktní konstrukce zajišťují pohodlí při přenášení.
Kompresorová autochladnička DOMETIC CoolFreeze CDF2 36 s robustním tělesem, vysokým chladícím výkonem a řadou praktických výhod je perfektním společníkem při každodenním životě na cestách. Nabízí využitelný objem cca. 31 litrů a dosahuje teploty do -15 °C. K dispozici je jako volitelné příslušenství univerzální upevňovací sada.
S odlehčeným kompresorem a mimořádně kompaktní konstrukcí si chlazení a hluboké mražení potravin a nápojů v chladicím boxu Dometic CoolFreeze CDF2 36 nevyžaduje žádnou námahu. Zapuštěné rukojeti nabízejí pohodlné nošení, zatímco integrované vodící prvky popruhů nebo bezpečnostních pásů zajišťují bezpečné a snadné upevnění ve vozidle. Vylepšené víko s robustním pantem a praktickým tvarem západky má rovný povrch, který lze použít jako stolek. Díky efektivnímu výkonu chladící box CDF2 36 ochladí a hluboce zmrazí obsah s minimální spotřebou energie bez ohledu na venkovní teplotu. Vychutnejte si spolehlivé chlazení všude tam, kde potřebujete!
CDF2 je další generací úspěšné série Dometic CDF. Nový model má nižší spotřebu a hmotnost a vyšší vnitřní výšku přizpůsobenou i pro některé 1,5litrové PET láhve.
LEHKÉ OTEVÍRÁNÍ ZÁPADKY Rychlý přístup do interiéru |
VŠECHNO NA SVÉM MÍSTĚ 12 nebo 24 V DC připojení v praktickém uspořádání |
ODNÍMATELNÉ VÍKO A PEVNÉ PANTY Lehké odnímání víka pro pohodlné čištění interiéru |
STMÍVATELNÝ DIGITÁLNÍ DISPLEJ NA ZOBRAZENÍ TEPLOTY |
LED OSVĚTLENÍ Energeticky úsporné vnitřní osvětlení LED |
VNITŘNÍ PROSTOR Optimalizovaný vnitřní prostor |
UPEVNĚNÍ POMOCÍ BEZPEČNOSTNÍHO PÁSU Pro snadné upevnění uvnitř vozidla pomocí popruhů nebo bezpečnostních pásů |
ZAPUŠTĚNÉ RUKOJETI Elegantní design, pohodlné nošení |
| Certifikáty | UKCA, CE, EMC, GS |
| Dodávka energie | 12/24V DC |
| GWP | 1430 |
| Ekvivalent CO2 [t] | 0,06 |
| Celkový objem (l) | 31 |
| Teplotní rozsah | + 10°C až - 15°C |
| ŠxVxH | 339 x 398 x 562 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 10,5 |
| Vnitřní osvětlení | LED |
| Mobilita | Přenosné |
| Skladovací objem | 31 l (včetně 4,5 l boxu pro čerstvé potraviny) |
| Objem FreshBoxu (l) | 4,5 |
| Hmotnost | 10,5 kg |
| Rozsah chlazení od (° C) | + 10 |
| Rozsah chlazení do (° C) | - 15 |
| Mrazení | ano |
| Chladivo | R134a, 42 g |
| Farba | světle šedá / tmavě šedá |
| Materiál | Těleso PP |
| Počet zón | 1 |
| Rozměry Š x V x H | 339 x 398 x 562 mm |
| Šířka (mm) | 339 |
| Výška (mm) | 398 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 562 |
| Izolace | PU pěna všude kolem |
| Energetická třída (norma do 2020) | A+ |
| Klimatická třída | N - okolní teplota od + 16°C do + 32°C |
| Zkušební značka | TÜV / GS |
| Rozsah dodávky | Odnímatelné držadlo |
| Příkon | 40 W |
| Příkon (Watt) | 40 |
| Spotřeba | 0,53 Ah / h pri 20°C okolní teploty |
| Technologie | Kompresor s integrovanou řídící elektronikou |
| Technologie chlazení | Kompresorová |
| Výrobce | DOMETIC |
| Použití | Kemper / VAN |
| Použití | loď |
| Použití | Kamion |
| Použití | Offroad |
| Použití | Karavan |
| Použití | Automobil |
| Vlastnosti | 2L PET láhev |
| Vlastnosti | 24V DC napájení (kamion, loď) |
| Vlastnosti | SOLAR - vhodná na provoz |
| Vlastnosti | 12V DC napájení (auto) |
| Vnitřní osvětlení |
|
| Vlastnosti |
|