Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Volně stojící absorpční chladničky od Dometic můžete také umístit v blízkosti gauče či postele - běží tiše a nikoho neruší. Oba modely nabízejí komfortní interiér, a nový model RF 62 i mrazničku **. Dometic CombiCool RF 60 a RF 62 se dá napojit na tři zdroje energie (12 Volt, 230 V, plyn) do výkonné chladící výkon kolem. Díky své kompaktní konstrukci a objemu 61 nebo 56 litrů jsou ideální nejen pod markýzy a stříšky před karavanem ale i na chaty a sruby.
| Jmenovitý vstupní proud (DC) | 0,48 A |
| Dodávka energie | 12V DC; 230V AC; PLYN (propan/butan) |
| Jmenovitý příkon (AC) | 110 W |
| Spotřeba plynu | 17,5 g/h (bután); 13,5 g/h (propán) |
| Vstupní frekvence | 50/60 Hz |
| Vstupní napětí (AC) | 230 V |
| Jmenovitý vstupní proud (AC) | 9,2 A |
| Certifikáty | CB, CE |
| Jmenovitý příkon (DC) | 110 W |
| Vlastnosti 2 | Kategória plynu: ULPG (Universal LPG AUS(NZ)) |
| Vstupní napětí (DC) | 12 V |
| Celkový objem (l) | 56 |
| Teplotní rozsah | Až 30°C pod okolní teplotu |
| ŠxVxH | 486 x 617 x 495 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 24 |
| Mobilita | Volněstojící |
| Skladovací objem | 56 l vr. 5 l mraziacej časti |
| Objem 2. zóny - mrazničky (l) | 5 |
| Hmotnost | 24 kg |
| Chlazení oproti teplotě okolí (° C) | 30 |
| Mrazení | ano |
| Chladivo | R717, 168 g |
| Hlučnost db(A) | 0,00 dB(A); trieda A |
| Farba | Bílá |
| Materiál | Oceľový plech s povlakom |
| Počet zón | 2 |
| Rozměry Š x V x H | 486 x 617 x 495 mm |
| Šířka (mm) | 486 |
| Výška (mm) | 617 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 495 |
| Izolace | Polyuretánová pena |
| Klimatická třída | N - okolní teplota od + 16°C do + 32°C |
| Zkušební značka | Certifikované podľa európskej smernice pre spotrebiče plynných palív 90/396/EHS |
| Spotřeba | 1,9 kWh/24 h (jednosmerný prúd); 1,9 kWh/24 h (striedavý prúd) |
| Systém zapalování | Bateriové 12V |
| Technologie chlazení | Absorpční |
| Třída mrazicího boxu | - 12 |
| Tlak plynu | 28-37 mbar |
| Vstupní tlak plynu (mBar) | 30 |
| Výrobce | DOMETIC |
| Vlastnosti | PLYN - provoz na bomby |
| Vlastnosti | 12V DC napájení (auto) |
| Vlastnosti | 2L PET láhev |
| Vlastnosti | Bezpečný provoz |
| Vlastnosti | 0 dB - bezhlučný provoz |
| Vlastnosti | 230V napájení (bytová zásuvka) |
| Vlastnosti |
|
| 1 x MCH PŘIPOJOVACÍ SADA GAS 3010 - 30mBar 10kg PB | ||
| Vaša cena: 452,75 Kč | Cena bez DPH: 374,17 Kč | ||
SKLADEM - zítra u Vás | |||
![]() | |||
| 1 x DOMETIC CombiCool RF 62, 30 mBar Volně stojící absorpční chladnička, 56 l, 28 – 37 mbar | ||
Dodávka energie: 12V DC; 230V AC; PLYN (propan/butan) Celkový objem (l): 54 Teplotní rozsah: Až 30°C pod okolní teplotu ŠxVxH: 486 x 617 x 495 mm Celková hmotnost (kg): 26 Mrazení: ano Počet zón: 2 | Vaša cena: 19 334,79 Kč | Cena bez DPH: 15 979,17 Kč | |
1 Dátum dostupnosti: 09.07.2020 | |||
![]() | |||