Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Volně stojící absorpční chladničky od Dometic můžete také umístit v blízkosti gauče či postele - běží tiše a nikoho neruší. Oba modely nabízejí komfortní interiér, a nový model Dometic Combicool RF 62 i mrazničku **. Dometic CombiCool RF 60 a RF 62 se dá napojit na tři zdroje energie (12 Volt, 230 V, plyn) do výkonné chladící výkon kolem. Díky své kompaktní konstrukci a objemu 61 nebo 56 litrů jsou ideální nejen pod markýzy a stříšky před karavanem ale i na chaty a sruby.
| Dodávka energie | 12V DC; 230V AC; PLYN (propan/butan) |
| Celkový objem (l) | 60 |
| Teplotní rozsah | Až 30°C pod okolní teplotu |
| ŠxVxH | 486 x 615 x 490 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 26 |
| Mobilita | Volněstojící |
| Skladovací objem | 60 l |
| Hmotnost | 26 kg |
| Chlazení oproti teplotě okolí (° C) | 30 |
| Mrazení | ne |
| Farba | plášť černá |
| Materiál | Ocelový plech s povlakem |
| Počet zón | 1 |
| Rozměry Š x V x H | 486 x 615 x 490 mm |
| Šířka (mm) | 486 |
| Výška (mm) | 615 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 490 |
| Izolace | polyuretanová pěna |
| Klimatická třída | N - okolní teplota od + 16°C do + 32°C |
| Zkušební značka | Certifikovány podle evropské směrnice pro spotřebiče plynných paliv 90/396 / EHS |
| Příkon | 230 V 110 W |
| Příkon (Watt) | 110 |
| Spotřeba | 230 V 1.9 kWh/24 h |
| Systém zapalování | Bateriové 12V |
| Technologie | Absorpce |
| Technologie chlazení | Absorpční |
| Tlak plynu | 50 mbar |
| Vstupní tlak plynu (mBar) | 50 |
| Výrobce | DOMETIC |
| Vlastnosti | PLYN - provoz na bomby |
| Vlastnosti | 230V napájení (bytová zásuvka) |
| Vlastnosti | 0 dB - bezhlučný provoz |
| Vlastnosti | Bezpečný provoz |
| Vlastnosti | 2L PET láhev |
| Vlastnosti | 12V DC napájení (auto) |
| Vlastnosti |
|