Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Nerezový plynový terasový ohřívač SAHARA FOCUS PRO s integrovaným stolkem na odkládání nápojů je určen především pro profesionální využití v barech, kavárnách, hotelech a restauracích. Celonerezové tělo a hořák mu zajišťují dlouhou životnost při každodenním používání. Je vybaven moderní úspornou technologií dvouplášťového hořáku. Funguje na plynovou bombu a má nastavitelný směr tepelného záření. SAHARA FOCUS PRO je inovativní patio ohřívač nadstandardní kvality s rozšířeným způsobem využití. Jeho umístění totiž není až tak důležité jako u standardních ohřívačů, které odrážejí teplo přímo směrem dolů. Naklápěcí 5-polohový klobouk ohřívače MIRAGE FOCUS PRO umožnuje směřovat odraz tepla do strany. SAHARA FOCUS PRO má regulovatelný výkon od 5 do 15kW. Ve spodní části je prostor na 10kg propanbutanovou bombu. A na snažší přemisťování je vybaven transportními kolečky. Tepelná pojistka a automatické zastavení přívodu plynu do hořáku při převrhnutí jsou i u tohoto modelu standardem.
SAHARA FOCUS PRO je vyroben z extra silného materiálu.
Kompletní dodávka spolu s plynovým regulátorem a přípojnou hadicí v ceně pro připojení k běžné propionové nebo propan-butanové bombě (plynové láhvi). Není nutný žádný další montážní materiál.
Na trhu se běžně prodávají plynove bomby buď s propan-butanem nebo čistým propanem. Výhodou plynových lahví s čistým propanem je, že tento plyn se odpařuje iv těch největších mrazech, které se v Čechách a na Moravě vyskytují. K dispozici tedy máte komplet celou bombu za jakéhokoli počasí. Propan-butanové láhve obsahují butanovou složku plynu, který se při teplotách nižších než cca + 5 ° C přestane odpařovat. Bomba vám tedy bude fungovat jen do momentu, kdy z ní odeberete propan, následně plamen zhasne a v láhvi vam zůstane 40-60% jeho obsahu - tedy butan - v kapalném skupenství, který plynové spotřebiče nevědí zužitkovat. Cenový rozdíl mezi propanu a propan-butanovou plynovou bombou je minimální. Naše spotřebiče tedy doporučujeme provozovat na čistém propanu.

Naklopením klobouku terasového ohřívače SAHARA FOCUS PRO snadno změníte místo kam třeba dostat teplo. V některých situacích na vás teplo sál více z boku než z hora a ohřívá větší plochu vašeho těla, což zvyšuje tepelnou pohodu. Jestli to tak opravdu funguje ?:

Stejná situace snímaná termokamerou. A můžeme to potvrdit i ze zkušeností z vlastních promo akcí. Směrování odrazu tepla je velmi efektivní.
| Dodávka energie | Propan-butan (LPG) |
| ŠxVxH | o 98 x 244 cm |
| Celková hmotnost (kg) | 35 |
| Výkonové stupně | 5-15 kW |
| Mobilita | Volněstojící |
| Mobilita | Přenosné |
| Hmotnost | 35 kg |
| Dosah (m2) | 36 |
| Farba | Nerez |
| Materiál | Těleso spotřebiče Nerezová ocel |
| Rozměry Š x V x H | o 98 x 244 cm |
| Výška (mm) | 2440 |
| Průměr (mm) | 980 |
| Zkušební značka | EC - 87/03/77 / M2 |
| Systém zapalování | piezo |
| Tlak plynu | 30 mbar |
| Vstupní tlak plynu (mBar) | 30 |
| Výrobce | Universal Innovations |
| Použití | Terasa / Předstan |
| Použití | Chalupa |
| Vlastnosti | PLYN - provoz na bomby |
| Vlastnosti | Bezpečný provoz |
| Topný výkon max (kW) | 13 |
| Vlastnosti |
|