Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Elegance čistých linií, technická vyspělost a jednoduchost použití: terasové ohřívače na plynovou bombu MEVA okouzlí svým jedinečným štíhlým vzhledem, aniž by jen na okamžik skryly svůj mimořádný výkon. Pyramida Nerez je terasový ohřívač s nádherným efektem plamene. Uvnitř tělesa je prostor pro uskladnění 10 kg plynové láhve, která vás a ostatní v okolí do 4 metrů vydrží ohřívat cca 12 hodin. Tělo a mřížka jsou v nerezovém provedení, což zajišťuje odolnost a dlouhou životnost.
Kompletní dodávka spolu s plynovým regulátorem a přípojnou hadicí v ceně pro připojení k běžné propanové nebo propan-butanové bombě (plynové láhvi). Není zapotřebí žádný další montážní materiál.
Na trhu se běžně prodávají plynové bomby buď s propan-butanem, nebo čistým propanem. Výhodou plynových lahví s čistým propanem je, že tento plyn se odpařuje i v těch největších mrazech, které se v Čechách a na Moravě vyskytují. K dispozici tedy máte komplet celou bombu za jakéhokoli počasí. Propan-butanové láhve obsahují butanovou složku plynu, který se při teplotách nižších než cca +5°C přestane odpařovat. Bomba vám tedy bude fungovat jen do momentu, kdy z ní odeberete propan, následně plamen zhasne a v láhvi vám zůstane 40-60% jeho obsahu – tedy butan v kapalném skupenství, který plynové spotřebiče neumí zužitkovat. Cenový rozdíl mezi propanovou a propan-butanovou plynovou bombou je minimální. Naše spotřebiče tedy doporučujeme provozovat na čistém propanu.
| Vlastnosti 2 | provoz (cca): 5 kg - 5 1/2 h, 10 kg - 11 h |
| Dodávka energie | Propan-butan (LPG) |
| ŠxVxH | 730 x 2270 x 730 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 26 |
| Mobilita | Přenosné |
| Mobilita | Volněstojící |
| Hmotnost | 26 kg |
| Dosah (m2) | 25 |
| Farba | Nerez |
| Materiál | Těleso spotřebiče: nerezová ocel |
| Rozměry Š x V x H | 730 x 2270 x 730 mm |
| Šířka (mm) | 730 |
| Výška (mm) | 2270 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 730 |
| Rozsah dodávky | plynová hadice |
| Spotřeba | 945 g/hod |
| Systém zapalování | piezo |
| Tlak plynu | 30 mbar |
| Vstupní tlak plynu (mBar) | 30 |
| Výrobce | MEVA |
| Použití | Terasa / Předstan |
| Použití | Chalupa |
| Vlastnosti | PLYN - provoz na bomby |
| Vlastnosti | Bezpečný provoz |
| Topný výkon max (kW) | 13 |
| Vlastnosti |
|