Nově přidané produkty
Žádné produkty
Doručení Doručení zdarma!
DPH 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč
Ceny jsou s DPH
| Soubory cookies nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. | |
Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Dodávka energie | 230 V |
| Celková hmotnost (kg) | 4 |
| Mobilita | závěsné |
| Hmotnost | 4 |
| Dálkové ovládání | - |
| Dosah (m2) | 12 |
| Krytí | IPX4 |
| Rozměry Š x V x H | 104x17x5 cm |
| Šířka (mm) | 1040 |
| Výška (mm) | 50 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 170 |
| Vstupní napětí | 230 V |
| Topný výkon (Watt) | 1800 |
| Vlastnosti | 0 dB - bezhlučný provoz |
| Vlastnosti | 230V napájení (bytová zásuvka) |
| Vlastnosti |
|
| 1 x MCH PŘIPOJOVACÍ SADA GAS 3010 - 30mBar 10kg PB | ||
| Vaša cena: 452,75 Kč | Cena bez DPH: 374,17 Kč | ||
SKLADEM - zítra u Vás CENTRÁLNÍ SKLAD | |||
![]() | |||
DOMETIC WAECO
MobilníChlazení Showroom
Nádražná 34/a
900 28 Ivánka pri Dunaji
Po-Pá: 8.00 - 12.00 | 13.00 - 17.00
Přidejte se k nám na Facebook ![]()


