Nově přidané produkty
Žádné produkty
Doručení Doručení zdarma!
DPH 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč
Ceny jsou s DPH
| Soubory cookies nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. | |
Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Dodávka energie | 230 V |
| Celková hmotnost (kg) | 2.1 |
| Životnost lampy (h) | 4000 |
| Typ zářící lampy | Carbon |
| Mobilita | Závěsné / Stropní |
| Hmotnost | 2.1 |
| Dosah (m2) | 14 |
| Krytí | IP24 |
| Materiál | hliník |
| Rozměry Š x V x H | ca. 56,5x42x33 |
| Šířka (mm) | 565 |
| Výška (mm) | 330 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 420 |
| Délka kabelu | 1.8 |
| Vstupní napětí | 230 V |
| Topný výkon (Watt) | 1500 |
| Vlastnosti | 0 dB - bezhlučný provoz |
| Vlastnosti | 230V napájení (bytová zásuvka) |
| Vlastnosti |
|
DOMETIC WAECO
MobilníChlazení Showroom
Nádražná 34/a
900 28 Ivánka pri Dunaji
Po-Pá: 8.00 - 12.00 | 13.00 - 17.00
Přidejte se k nám na Facebook ![]()
