Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Mobilní ohřívač Meva Olymp je určen k vytápění (dohřívání) venkovních, dobře větraných prostor (provozem přístroje vznikají spaliny a spotřebovává se kyslík), ke zvýšení tepelné pohody za chladného počasí, pro turistické účely, do dílny a pod. Ohřívač je vybaven systémem OXYSTOP pro bezpečný provoz v případě nahromadění se spalin a zároveň pro zvýšení bezpečnosti provozu je vybaven i pádovou pojistkou. Ohřívač se spouští piezo zapalováním, má plynulou regulaci výkonu a madlo pro snadný transport. Tento ohřívač se používá pouze s kartušemi s ventilem a závitem (7/16") plněnými směsí butanu-propanu, s obsahem 230 g nebo 450 g (typ KP02006, nebo typ KP02007), které však nejsou součástí balení a je nutné je dokoupit zvlášť. Montážní místo je umístěno na boku ohřívače.
Pozn.: Lze připojit i 2 kg, 5 kg nebo 10 kg PB láhev (je však nutné dokoupit další příslušenství)
| Vlastnosti 2 | provoz (cca): 230 g - 1 h 40 min, 450 g - 3 h 20 min |
| Mobilita | Přenosné |
| Hmotnost | 4,10 kg |
| Rozměry Š x V x H | 340 x 395 x 195 mm |
| Šířka (mm) | 340 |
| Výška (mm) | 395 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 195 |
| Spotřeba | 140 g/hod. |
| Systém zapalování | Piezo |
| Tlak plynu | 28-30 mbar |
| Vstupní tlak plynu (mBar) | 30 |
| Výrobce | MEVA |
| Použití | Piknik |
| Použití | Terasa / Předstan |
| Vlastnosti | Bezpečný provoz |
| Vlastnosti | PLYN - provoz na bomby |
| Topný výkon max (kW) | 2 |
| Vlastnosti |
|