Nově přidané produkty
Žádné produkty
Ceny jsou s DPH
Model Manhattan od Universal Innovations jsou plynové kamna na plynovou bombu. Moderní design a hoření plamene efektem jako v klasickém krbu je vhodný do všech vnitřních prostor domu, bytu, chaty nebo uzavřené terasy či zimní zahrady. Velmi ekonomický provoz a a automatické bezpečnostní vypnutí v případě poklesu kyslíku v místnosti jsou vysoce ceněnými vlastnostmi této plynové pícky, která na svůj provoz nepotřebuje žádný komín a díky integrovaným kolečkům si ji přesunete právě tam, kde je potřebná.
| ŠxVxH | 375 x 680 x 420 mm |
| Celková hmotnost (kg) | 19 |
| Počet koleček | 4 |
| Mobilita | Mobilní |
| Hmotnost | 19 kg |
| Materiál | ocelový plech |
| Rozměry Š x V x H | 375 x 680 x 420 mm |
| Šířka (mm) | 375 |
| Výška (mm) | 680 |
| Hloubka (mm) - Délka (m) | 420 |
| Zkušební značka | EC - 86/10/021 / M1 |
| Spotřeba | 215 g/h max. |
| Systém zapalování | piezo |
| Tlak plynu | 28-30 mbar |
| Vstupní tlak plynu (mBar) | 30 |
| Použití | Terasa / Předstan |
| Použití | Chalupa |
| Vlastnosti | Bezpečný provoz |
| Vlastnosti | PLYN - provoz na bomby |
| Topný výkon max (kW) | 3 |
| Vlastnosti |
|